Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko?

0vecka

2 Maoam ked pridem z prace alebo z vonku tak si umyvam :) ale po pouziti pisoaru nie... :) a nehanbim sa za to ak je niekde o tom tema tak sa vecsinou priznam :)

cojaviem ci si olizujem prsty.. skor nie... ale ak nemam po ruke cvikatko na nechty tak si odkusnem zader napr :)

Slobodna

0vecka: ja si svojich rodičov, starých a prastarých rodičov neskutočne vážim, pretože boli pre mňa skvelé morálne vzory a naučili ma veľmi veľa. Napr. aj to, že od 16 rokov si na seba zarábam sama. Kým spolužiaci chodili cez letné prázdniny na dovolenky, ja som pracovala. Vo svojom živote som vystriedala niekoľko povolaní a vážim si každé jedno z nich. O to viac ma trápi a hnevá, že ľudia sú nedocenení, finančne ale aj morálne.
Ako píše Maoam - v zahraničí je to úplne iný svet. Je smutné, že tu si väčšina nevie nič a nikoho vážiť. Vieš, každá akcia vyvoláva reakciu. Slováci dokážu akurát tak šomrať na to aké majú nízke platy a človeka nemajú nikde za nič. Ale skúste sa zamyslieť, či za to naozaj môže štát alebo je to v ľuďoch na SK. K zmene dôjde jedine vtedy ak tú zmenu bude v sebe iniciovať každý.
K tomu, že si neumývaš ruky a nie si schopný mi k tomu dať nejakú štúdiu sa viac vyjadrovať nejdem. Pre mňa je to uzavretá záležitosť. Nakoľko si mi svoju demagógiu nijako nepodložil, nedokázal.

Maoam

k tomu sprepitnemu - niektori ste tu riadni zrglosi

bezne je 10-15%, aspon v DE, ak je super obsluha na urovni + sarm, osobnost, charizma ku kvalitnej obsluhe, dava sa aj viac

Maoam

este mi napis, ze si neumyvas ruky po prichode domov z prace, ze si olizujes prsty na ulici, ked si kupis nieco to go (okrem kavy)....

0vecka

ano a treba prastary rodicia nas ucili hadzat morenu do rieky aby prisla jar... myslis ze to funguje???

inak na nete sa da najst spusta ovela lepsich argumentov ake si dala ty ... som sa docital o viacerych bakteriach ktore su aj relativne nebezpecne... tak sa pousiluj trosku...

Slobodna

jaaaaj, panebože držte ma niekto...
WHO a Národný epidemiologický ústav ak nie sú pre teba relevantné zdroje...ale inak skús si to prečítať ešte raz. No daj tie tvoje štúdie, ma zaujímajú.
Ja ti neviem 0vecka, mňa rodičia od malička učili umývať si ruky po Wc, teba nie?

0vecka

2 Slobodn apovedal som studiu a nie ze umyvajte si ruky a jeden z 10 bodov je ze po pouziti toalety... pritom viac tam specifikovane nieje teda co sa stane ked to nespravim..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko? - Fórum - ZDRAVIE.sk