Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ach tie vztahy

Príspevok v téme: Ach tie vztahy
orchidejka

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. hned na uvod sa ospravedlnujem ze je to take dlhe :) zacnem takto - s nikym som este nechodila a s jednym chalanom sa pozname okolo sest rokov a akurat v tomto obdobi (posledny polrok) sa tak viac stretavame, rozmyslame ci to ideme skusit ale niektore veci ma od neho odradzaju, nepacia sa mi jeho niektore reakcie na rozne situacie, alebo akoby mal na vsetky situacie uz vopred pripraveny cas kedy sa co stane a musi byt po nom (skusim na priklade, ked som ho chcela pobozkat niekedy v zaciatkoch na usta tak nastavil lice, alebo ked som mu chytila ruku na drzanie ako par, ruku pustil a pod) plus akoby ma nutil do veci ktore napr ja nechcem a presviedca ma o nich ze to je to spravne a mam to aj ja robit. navyse mam pocit ze ani jeho bozky u mna nic neznamenaju, nic pri nich necitim, niekedy sa pristihnem ze ho iba nasilu bozkavam. Ked tak nad tym rozmyslam v poslednej dobe ma dost vela veci na nom irituje ale aby som mu len nekrivdila, ma aj plno dobrych vlastnosti, stranok, je celkom v pohode a ked to tak mam nejako celkovo zhodnotit - mam ho rada. Len ja neviem, ci toto je len nejaky tazky zaciatok a ono to pride, pride ta zamilovanost, aj ked sa v poslednej dobe dost obavam ze nie. Na druhej strane sa zase bojim, ze uz inde si ziadneho chlapa nenajdem co je aj dost mozne, kedze nemam -nast rokov a nie som typ bar, disco a podobne. mate nejake osobne podobne skusenosti resp vase postrehy co by ste v danej situacii robili? dakujem krasne vsetkym za odpovede

usb

Z tvojho textu mam pocit, ze sa len nutis do vztahu zo zufalstva, aby si vobec nejaky vztah mala. Necitim z tvojho textu nieco ako zamilovanost. Akoby vam chybala iskra. Nerob nasilu nieco naco sa necitis. Nieje to to prave orechove.

Miminko

Ak máš o ňom pochybnosti a nie si istá o citoch k nemu. Nesil to. Nie je to ten pravý. Skús hľadať ďalej.
Vravím to z vlastnej skúsenosti, tiež som bola s niekým, s ktorým to bolo také nemastné neslané od začiatku a tiež som si len nahovárala, že sa to zlepší (a len sa to zhoršilo) s ktorým som sa len trápila a skoro sa z toho zbláznila..a len preto, že som sa bála, že zostanem sama. Chcela som byť s ním len preto aby som mala vzťah. No teraz, keď som už nejaký ten mesiac sama, je mi super, zase získavam naspäť energiu, ktorú on zo mňa vycuciaval a teším sa na budúcnosť, na niekoho nového, lepšieho.
Viem, že to nebude tak skoro...lebo tiež, ako ty, nemám veľa možností na zoznamovanie sa, keďže tiež nie som zrovna ten typ baby, čo sa chodí baviť a opíjať. Skús internet na zoznamovanie, raz za čas sa dá naraziť aj na niekoho normálneho :D
Radím ti, radšej zostaň sama a počkaj si na toho, s ktorým ti bude naozaj super, mám pocit, že vo vzťahu s týmto chalanom by si nebola šťastná. Veľa šťastia.

Nina.

Nikdy nehovor nikdy, takže stať sa môže čokoľvek. No naozaj zatiaľ by som do toho určite nešla. Stretávajte sa na kamarátskej báze, dajte si čas, možno sa to časom zlepší medzi vami, ale určite by som sa do toho na tvojom mieste v súčasnej situácii nevrhala - príliš veľa negatív a celé mi to príde také nemastné, neslané. Skús to nechať nejako spontánne plynúť, neviaž sa a hlavne nechoď do vzťahu, len kvôli strachu zo samoty. :)

_meno

Ahoj orchidejka

Na tvojom mieste by som sa riadne riadne riadne tesil na coskoru buducnost. Tym, ze so sa rozhodla ist za laskou, prejavujes ju v sucasnom vztahu. Ten vyzera skor ako kamaratsky, ale vela sa pri nom ucis.

Napisane stroho, ked skoncis zakladnu skolu ides na strednu. Podobne aj ty ked budes chciet a vediet viac lubit zivot ti poskytne dalsie moznosti na rast.

Mozem ta akurát pochvalit, lebo co robis robis dobre, takze len zotrvaj :-)

Vela stastia a lasky Ti prajem orchidejka

orchidejka

dakujem kocky za vase reakcie, mozno teraz mam take obdobie ze mi vadi vsetko, on vela cloveku vycita a asi som to pochytila od neho. este jeden priklad vam dam: pisala som mu ze nech da vediet ako dopadne na skuske a po nej mi pisal same kraviny (fakt niekolko sms o uplne ale uplne nepotrebnych az zbytocnych veciach) okrem toho ako bolo a doteraz to ani neviem a co ma zarazilo, povedal ze pise to co je podstatne a co ma na mysli, tak toto ma fakt dorazilo.
a este mam jednu otazocku ak mozem, myslite si ze postupom casu by sa ten stav "zalezi mi na tebe" mohol zmenit na "lubim ta"? lebo pozname sa uz dost dlho rokov na to aby to bolo take spontanne rychle zalubenie len neviem ci sa toto este da zmenit z kamaratstva na lasku. aspon co sa mna tyka zatial to tak nie je a myslim ze mozem aj za neho hovorit a odpoved je rovnaka

Nina.

Skús sa odosobniť a prečítať si to po sebe a sama zistíš, že ty s ním chceš byť len preto, lebo sa bojíš, že inak zostaneš sama.
Určite nevstupuj do tohto vzťahu. Pretože sa môžeš dostať do situácie, že sa budeš v tom vzťahu iba trápiť, ale už sa nebudeš vedieť z toho vymotať. Tvoja intuícia ťa pravdepodobne neklame, je tam toľko negatívnych pocitov voči nemu, že si nemyslím, že by to fungovalo. Nebola by si v takom vzťahu asi zrovna šťastná. Ono je často lepšie byť nezadaná ako v nefungujúcom vzťahu. :) A ak si chceš nájsť priateľa tak skús proste chodiť viac do spoločnosti, prípadne skús internetové zoznamky - aj tam sa občas dá nájsť v pohode človek. :)

Danka33

Vcelku dobre mi to niečo pripomína, s tým, že sa poznáme 4 roky a boli veci, pre kt. si hovorím, že už veľmi dávno som sa na to celé mala vykašlať... ťažko povedať, len ty vidíš ako to je medzi vami, nuž ale... s tým, že ti niečo prekáža na ňom alebo máš pocit, že ťa núti do niečoho... z vlastnej skúsenosti by som teraz konala tak, že by som to čím skôr nechala tak než sa do toho viac citovo zamotáš a už ani nebudeš vedieť, kde je sever :D... :/ ... že ti bozky s ním veľa pekného nehovoria tiež o niečom svedčí, ale to, že nechcel bozk na pery alebo chytiť ťa za ruku, nie je podľa mňa nič plánované, len to nechcel- aspoň tak mi to príde, tak som konala aj ja ne raz... ale, kedže teraz uvažujete nad vzťahom asi to bude inak....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ach tie vztahy - Fórum - ZDRAVIE.sk