Ako som prisla na to ze ortopedia,neurologia a podobne je jeden velky biznis ...

Príspevok v téme: Ako som prisla na to ze ortopedia,neurologia a podobne je jeden velky biznis ...
skoliotik

Ahojte vsetci...
Chcela by som sa s vami podelit o jednu skutocnost a tou je zistenie ze nase ludske telo dokaze zazraky nad zazraky najma v oblasti kostrovej a svalovej sustavy a ako su bohuzial nasi lekary (nie vsetci)neochotny ludi priucit ako sa k nemu spravat aby sme nemuseli podstupovat operacie.mozno moja osobna skusenost niekomu pomoze kto ma problemy s pohybovou sustavou.

skoliotik

To si sama najdite...ja th nerobim reklamu.Ked si viete otvorit zdravie myslim ze nebudete mat problem to najst.Navyse tieto kurzy myslim mozu absolvovat fyzioterapeuti ktory potom tieto techniky precvicuju s pacientmi.a tato medoda je este malo pouzivana nerobi ju kazde pracovisko.

Deria

Zaujimave a aj logicke.:)
Fyzioterapia ako taka je uzasna vec, pouziva sa aj na zvieratach, vysledky su nad ocakavanie velmi dobre.

barboracka

Mam ossobne a bohate skusenosi s problemami chrbtice a klbov...Nielko rokov som trpela velkymi bolestiami (dg.koxartroza, hernia, osteochondroza, schmorlove uzly, zuzeny miechovy kanal, lordoza atd), samozrejme, lieky nezaberali, a ja sama nie som ich zastancom...Po case som pochopila,ze nikto iny okrem mna samotnej mi moj stav nedokaze zvratit, zlepsit. SKusala som vsetko mozne, aj nemozne, az som natrafila na SM system. Po roku PN a poctiveho cvicenia sa moj stav natolko zlepsil, ze som sa vyhla operacii a mozem opät nastupit do prace. Odporucam kazdemu, ktr. ma akelkolvek problemy s pohyb. aparatom, skoliozu, haluxy atd. Po nauceni zakl. cvikov u lektora si mozete cvicit doma v klude, alebo aj vpraci pocas prestavky, je to velmi jedoduche no velmi ucinne. Jedinou investiciou je elasticke lano a podlozka, ktr. je mozne v dobrej cene zakupit napr. tu: -odkaz odstránený-, najdete tam aj dalsie info o cviceni. Drzim kazdemu palce!

skoliotik

Myslim ze nevydal knihu ale presne neviem.Viem ze fyzioterapeuti k nemu chodia na skolenia a potom vlastnia certifikat.myslim ze nieje vhodne aby sa to clovek ucil sam podla mna sa to ani neda

skoliotik

Neni zaco...Je to velmi zaujimave ja sama som to nevedela dllllho ale dnes sa uz na veci divam inak...Ak mate problemy tak skuste pochopit podstatu z ktorej mozu vznikat a skusit to zmenit podla mna sa to v pohode da.