Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si nájsť takých tých pravých kamarátov

Príspevok v téme: Ako si nájsť takých tých pravých kamarátov
Kamosi

Pomôžte mi! Chcel by som si nájsť nejakých tých "bratských" kamosov, nejakých 2 možno len 1-noho, al enemyslím teraz to že z triedy nejakého kamosa alebo čosi podobné, ale myslím takých tych mimo skoly, s ktorými si budeme spolčone hladať frajerky a chodiť po roznych akciách a byť taká "trojka" . Niečo predať alebo tak, spolčone chodiť do FIT-ka a podnikať rôzne nápady, jendoducho nemyslím kamosov, ale skôr takých "koelgov" . Neviem či uplne chápete. Ale ako ich nájsť? Ako začať?

michal555

SKutocnych kamosov spoznas a najdes tak ze nieco nezistne spravis. Moze to byt cokolvek, niekoho spoznas, kto bude potrebovat s niecim pomoct a budes si mysliet ze ty si ten co mu dokaze pomoct akokolvek tak to sprav a nic za to necakaj. Ak to bude ten spravny clovek so spravnymi hodnotami ako mas ty, tak si tu tvoju pomoc vsimne a nejako ti to oplati.
Potom mozes skutocnych kamosov najst pri cestovani, vonku sa ludia spravaju uplne inak ako doma. Vacsinou lahsie vyplavaju na povrch ich negativne charakterove crty a vedia si viac vazit priatelstvo.
A potom ako ti uz niekto radil tak si ho mozes najst pri niecom co ta bavi. Bavi ta liest? Tak zajdi do klubu s umelou stenou, tak bude dalsich niekolko nadsencov, prihovor sa k niekomu a zavolaj ho zaliest na skalu. Bavia ta spolocenske tance? zajdi na nejaky kurz, alebo len tak na tanciaren a opat tam najdes vela ludi ktorych bavi to co teba.

sanik2

Ahojte ja potrebujem toho skutocneho praveho lebo doposial mam len zlych falosnych klamarov a ja taky nie som vobec preto hladam toho skutocne praveho na stravenie volneho casu a pod dlhe vychadzky aj na turu spolocne zaujmy okolo 15 do 18 rokov ja mam 21

_meno

Ahoj Kamosi

Ludi so spolocnymi zaujimami najdes pri ich záujmoch, alebo tak ze davas o sebe vediet co ta bavi.

Z osobnej skusenosti mozem povedat, ze veci ktore si neviem ani predstavit(cize NEVIEM ako uspokojit svoj dopyt, ale viem ze nieco chcem) poprosim o ne Boha.

Neviem ci mas skusenosti s Bohom, v podstate ho popros ze ti chybaju ludia podobni tebe a on ti v kratkej casovej perspektivne hned zacne ponukat cestu. Su to kadejake zivotne situacie po ktorých si hovoríme "toto by ma ani vo sne nenapadlo ze sa stane, to nevymyslis, to je zivot.

Mozno si videl document Tajomstvo tam to opisuju ako 1. Prosba 2. Vsimnutie si situacie 3. Reakcia na poskytnutu prilezitost.

Vela stastia a otvorenosti v starych aj novych vztahoch.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si nájsť takých tých pravých kamarátov - Fórum - ZDRAVIE.sk