Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstavajúce vlasy

Príspevok v téme: Odstavajúce vlasy
Marek8

Ahojte. Možno to bude znieť smiešne ale mám jeden problém nič vážne ale dosť ma to trápy. Mám 16 a mám vlasy ktoré mi ... odstávajú ? Ako to myslím napr. pozrite sa ako mal napr vlasy Bieber (no homo ,nemám ho rád len je to ako príklad) že si ich vedel lahko učesať , mal ich úplne pri čele atď ... Neviem ako to mám ešte vysvetliť ale prosto mne odstávajú neviem si ich učesať. Viem si ich dať dole napr čiapkou ale stačí aby som sa kus spotil a hned zase odstávajú. www.vlasy-in.cz tu je možno obrázok ako mi vyzerajú vlasy. Tzn že si si ich neviem dať napr k čelu neviem si ich učesať .
hairstyles.thehairstyler.com
Toto je ako si vie dať 80% chlapcov vlasy ... nechcem povedať že chcem mať vlasy ako on ale len pre objasnenie čo myslím ... existuje nejaký šampon, vlasový prípravok aby mi vlasy neodstávali ale aby som si ich vedel učesať .. mám husté vlasy ale ja neviem sú lahké? a preto mi odstávajú ... Ďakujem ak sa nájde niekto kto by mi vedel poradiť. Sorry za Wall Of Text

ladyblack

Ten druhy uces je uplna katastrofa. Ak nechces posobit priteplene, tak sa on ani nesnaz. Take vlasy ake mas su stokrat lepsie.

zuzi74

Myslim, ze mas skor pevne vlasy. Keby boli lahke, jemne, tak by boli splasnute na hlave. Mozes skusit aj gel, ale pozor s jeho davkovanim, aby nevyzerali moc mastne.
A tiez sa mi paci viac uces na prvej fotke.

Lapry88

Skus použiť tužidlo alebo lak na vlasy !! ..No podľa mňa su krajšie "odstavajuce" vlasy ako "ulizane" :D Na tej prvej fotke su oveľa krajšie ako ma Bieber !!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.