Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hyperaktivny mocovy mechur

Príspevok v téme: Hyperaktivny mocovy mechur
li22

Dobrý deň,

mám diagnostikovany hyperaktivny mocovy mechur. Uzivam solifenacin sandoz uz asi styri mesiace. Mam neustalu potrebu ist na wc. Pocit ze sa pomocim ma niekedy sprevadza aj cely den. V noci vacsinou na wc nechodim, obcas sa stale ze idem raz, dvakrat. Mam pocit ze som si uz vytvorila aj nejaky navyk. Vzdy ked nemam na blizku wc sa to zhorsi. Mam problem cestovat, chodit do kina, divadla, na stretnutia. Uzatvaram sa, pretoze neustale mam ten pocit ze co ak nedobehnem. Prosim vedeli by ste mi poradit nieco co by mi pomohlo? mam pocit ze lieky mi nezaberaju. Chcela by som zas viest normalny zivot bez toho pocitu aby som stale musela vsade hladat wc. Dakujem

Timicka

Ahoj. Ja mam iez hyperaktivny mocovy mechur. Zacala som sa nan liecit v lete, prve co mi dal doktor boli kentera naplaste tie nezabrali vobec. Tiez teraz uz 3 mesiac uzivam solifenacin. Pomohol mi tak o 10% nemavam uz vyslovene take drazdenie v podbrusku. Ale caste mocenie nevymyzlo. Ked som v klude je to uplne v pohode idem aj raz za 4-5 hodin na wc (ked som v praci alebo doma) no akonahle mam niekam ist som v strese a nervozna z toho ze co ak? kde je wc? stihnem? vydrzim? neuveritelny stres, no cikala by som aj kazdych 5 minut pri tomto. U mna je najhorsie ale to ze som prestala od strachu chodit MHD :( to je ten najvacsi problem u mna spojeny s hyperaktivnym mocovym mechurom. Bola si uz na gynekologickom vysetreni? alebo mala si urobene nejake vysetrenia?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hyperaktivny mocovy mechur - Fórum - ZDRAVIE.sk