Má tu niekto nejakú skúsenosť s nadprirodzenom?

Tomas12345

ahjaj :

No tak samozrejme ked ten sen bola nočná mora tak z nočnej mory máva väčšina ludí strach. Vieš kolko snov sa ludom sníva, a väčšina z nich sa aj tak nestane tak ako to je vidno vo sne.... potom sa ale vyskytne jeden sen ktorí súhlasí s realitou a človek si začne myslieť že na tom sne niečo je...

Navyše časové rozpätie 2 týždne nie je až tak malé. Kebyže ty v dome padne zo steny obraz a v ten den by prišla nasledujúca správa, tak by to bolo viac pravdepodobnejšie že na tom niečo je.

Ananaska

Čo spankova paralyza?? Tiež sa to dá považovať za skúsenosť s nadprirodzenom ???

Raz sa mi podarila jedna fotka v záhrade, na ktorej je akoby rozprávková postavička( chápem, kludne sa smejte :D ) , no ukázala som ju ešte dvom ľudom bez toho, aby som im o nej niečo povedala a tiež si to všimli..je to zvláštne :D

Pred rokom sme našli doma kríž zvesený z miesta, na ktorom sa zvyčajne nachádza a na zemi pod vešiakom boli zhodene babkine veci..čiapka s šal..bolo to v čase ked bola babka v nemocnici.Asi o mesiac zomrela.Kríž pôvodne visel nad jej dverami.

dobreuz

Ta čosiii :D Bezdomovci nie sú vôbec agresívni, ešte aj čučom by Ťa možno ponúkol :D Ja sa skôr bojím policajtov, predsa vstupujem na cudzí pozemok (aj keď je dokorán otvorené).

dobreuz

Mám so sebou slzotvorný sprej, keby náhodou :) A keď idem niekde prvý raz alebo ideme v noci do budov tak sa dohodnem s jedným spolužiakom zo základnej školy, inak cez deň väčšinou sám.

Antisexx

Pekné fotky :) a obdivujem ťa ze v tme tam ist, to by som sama nešla jedine s niekym.
Nemam to odfotene nepripadali mi tie dotaznijy zaujimave :D
Domáci neboli doma takže fajn :D

dobreuz

Keď tak sem tam pozriem YT tak vidím že urbex komunita je dosť veľká :D A ten dotazník nol možno preto, že sa tam liečili aj devianti :D