Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziarlim na bejvalky

Príspevok v téme: Ziarlim na bejvalky
underwater

Hrozne ziarlim na byvale mojich priatelov. Bolo to tak u byvaleho aj u terajsieho. Pozeram si ich fotky, ci su krajsie ako ja, obcas sa nieco priatela opytam, rozmyslam ci ju lubil tak ako mna, ci bola lepsia v posteli, ci si viac rozumeli...neda mi to pokoj, pritom problem so sebavedomim nemam a ked tie zeny vidim tak som sebaista, ked mi priatel nieco povie, tak si uvedomujem, ze sa nespravam tak hlupo ako ona, priatelovi verim a je mi jasne, ze som pre neho lepsia ako ona, kedze je so mnou a noe s nou, ale ked si predstavujem, ze ju lubil tak ma zozieraju hluposti vsetkeho druhu..ale jeho tym nezatazujem...stava sa to niekomu?

MultiLevel

Preco zijes minulostou? Porovnavas a riesis ich preto, lebo mas nizke sebavedomie, ale to sa da vybudovat. Keby si mala sebavedomie take, ake si myslis, ze mas, nerobila by si to co robis....a teda ho mas velmi male :) Zmenit sa to da, len musis na sebe zamakat. Ak to sama nevies, pomoze ti odbornik. Zatial uvazuj nad sebou, ci chces takto existovat donekonecna, alebo si prosto zivot a svoj vztah uzit. Uvedom si, ze to, co robis nema zmysel. Namiesto toho, aby si zila tu a teraz, riesis dake zeny, chces sa porovnavat, nestaci ti, ze ta partner miluje a z nejakeho divodu s tebou je. Bud si spokojna sama so sebou a nemas potrebu riesit niekoho ineho, alebo nie si spokojna a v tom pripade si sebavedomie buduj. Mas pochybnosti sama o sebe, chces mat potvrdene, ze ty si ty si ta lepsia. Ale mat o sebe vyssiu mienku, to si musis ty sama vybudovat, to ti nikto neda

underwater

Terajsi mal iba jednu, takze o pocet nejde...vyjadrovala som sa v mnoznom cisle lebo som mala na mysli ze som mala take pocity aj v minulosti ked som chodila s inym

no2

Teba zožiera niečo iné ako to že aké sú tie jeho bejvalky. Podľa mňa ťa trápi ich počet, divné, že si sa dostala k ich fotkám, že sa môžeš porovnávať. Neviem:-) Hej, trápi ťa najmä to, čo bude, keď je raz taký. Ty teraz nevieš, či nie si len ďalšia v poradí.
V zime si postavíš snehuliaka a na jar je fuč, taká je teraz doba, aj čo sa týka vzťahov...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziarlim na bejvalky - Fórum - ZDRAVIE.sk