Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už 2 roky žiadna zmena....

Príspevok v téme: Už 2 roky žiadna zmena....
Barbora222

Som mladé 21 ročné dievča a však už 2 rok ma neustále bolí chrbát (no vlastne cítim že tá bolesť vyžaruje odtiaľ no presne ani neviem povedať čo ma bolí pretože ma bolí všetko). Niekedy menej niekedy viacej, po novom (už asi 2 mesiace) mi tŕpne aj ľavá noha a ruka..no skôr noha, tú bolesť cítim jednoducho všade po celej ľavej strane tela. Nepomáha mi už vlastne nič, niekedy však zaberie extra hrejivá konská masť... aspoň mi to pomôže zaspať no niekedy už ani to. Chodím s ním k neurológovi (vraj mám zaseknuté nervy, či je to stres, či od nachladnutia ani Boh nevie) a ten mi furt dáva iba obstreky, tabletky...bola som aj na rehabilitácii. Po obstrekoch mi to zmizne asi na týždeň a potom som na tom rovnako. Teraz pred týždňom ma už konečne lekár poslal na CT a MR, tak teraz čakám na výsledky.
Chcela by som si však vypýtať aj váš názor, či si aj vy myslíte že je to všetko kvôli tým zaseknutý nervom?? Je toto normálne, že sa s toho neviem už tak dlho vyliečiť. Neskutočne mi to vie zničiť hocijaký deň. Tá bolesť sa stala súčasťou môjho života, niekedy keď to bolí menej, tak si to už ani nevšimnem až potom večer pred spaním keď si ľahnem si uvedomím, že tá bolesť je tu ešte stále. Už neviem čo mám robiť a začínam byť už strašne unavená z tohto celého....

slniečko99

Ja by som ti poradila chiroprakta. Mala som strašné bolesti hlavy, chrbtice a pichalo ma do hrudníka a všetci mi tu vypisovali že to je nedostatkom vitamínov a minerálov, potom že mám nejakú psychickú poruchu a neviem čo ešte všetko, behala som po doktoroch a nakoniec mi pomohol chiropraktik, ponapraval ma, mala som celú hrudnú chrbticu poposuvanu a ako ma napravil všetko zmizlo :-) ako bolesti hlavy, tak aj chrbtice a tlaky do hrude tiež

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Už 2 roky žiadna zmena.... - Fórum - ZDRAVIE.sk