Nazory ludi na moj problem so strachom z HIV

Príspevok v téme: Nazory ludi na moj problem so strachom z HIV
Foxie

Zdravím,chcela by som sa spýtať na váš názor. Minulý rok som mala pohlavný syk s chalanom,bolo to tri krát,po druhom raze som dostala mononukleozu,je možné že som ju dostala zo vzduchu tento vírus,od tohto chalana alebo od kamaráta čo ma v tej dobe pobozkal a bol chorý,respektíve mal príznaky mononuklozy.otázka sa však týka niečoho iného. Nedávno som mala prednášku o HIV a dosť ma vzala. Moja otázka je,môžem byť HIV pozitívna? Chalan čo som s ním vtedy spala je môj kamarát a vedie bujarí život a čo si pamätám mali sme aj ochranu ale stalo sa aj,že sme na pár chvíľ boli aj bez nej. Mám v pláne sa ísť otestovať teraz v najbližšej dobe a snažím sa aj zkontaktovať s týmto mojim ex priateľom s benefitom,len je v cudzine tak je to taťšie. zaujíma ma váš názor či môžem mať túto chorobu,viem príde vám to hlúpe takéto otázky ale budem rada ak sa zapojíte a aj nejaký odborník. P.S. na mononukleozu som bola liečená,serologické vyšetrenia mi robili pod chvíľou,mala som chvíľu zvýšené pečeňové testy,ale to u mononukleozy bežné. Vopred ďakujem a prosím o názory

KaliGali

Ako som už písala najnovšie news pochádzajú Z Bostonu september 2014 a na internete to ešte nie je publikované

0vecka

aki mudrejsi ? ja som dal link v podstate o tom viem prd... v pripade ze mas iny daj ho sem a mozeme sa na to pozriet, ale argument lekarka povedala je dost slaby imho...

KaliGali

Link na to ešte nemám videla som to u mojej doktorky ktorá bola v Bostone viem to všetko od nej.
Ja tu nepíšem nič emotívne len proste nemám rada takých čo si myslia že sú múdrejší

0vecka

ja tiez zijem a pracujem v zahranici a co? to neznamena ze mas pravdu ..

doteraz tu len rozpravas a dost emotivne o tom co si myslis ... nevidel som tu ziadny link a ani ziadne cislo iba ze je ta sanca vyssia..

ak je to tak daj link a daj mi realne cislo

KaliGali

Nie ja som si myslela že si mladšia. Ja viem o čom rozprávam lebo som sama hiv+ a sa uskutočňujem na experimentov, najnovších skúškach, info O liekoch a liečbe a tak. A práve preto viem čo sú najnovšie info o hiv. Žijem a pracujem v zahraničí a vždy mám najnovšie info

0vecka

inak ja mam 29 ale myslim ze je to jedno .. dal som linky ktore nesu hodnovernejsiu informaciu ako to co si ty alebo ja myslim...

ty sa tu odvolavas na osobnu skusenost a na vek... odhliadnuc od toho ze nemozes mas osobnu skusenost ktora by dokazala informacie z linkov vyvratit je vseobecne osobna skusenost velmi zly kamarat pri hladani pravdy... vid homeopatikov

0vecka

jasne takze v 2007 sme si mysleli ze sanca je mensia ako % a dnes je to uz 90%... ak virus nezmutoval je to ako povedat ze v 2007 sme si mysleli ze mesiac je od nas 270 000 km a v 2014 uz vieme ze je to 1000km....