Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka PO

Príspevok v téme: Tabletka PO
hlavadubova

dobry den chcela by som sa vas opytat, s priatelom som mala sex pocas menstruacie.lenze urobil sa do mna a bojim sa ze sa nieco moze stat, utekali sme do lekarne kupit TABLETKU PO, no na internete citam rozne pripady. trosku sa bojim nakolko kazdy nieco ine pise.
len by som sa chcela informovat ci sa mam niecoho obavat alebo nie. Dakujem za odpoved

Mitko

Ahojte :) podelím sa aj ja o svoj \"pribeh\" s touto tabletkou.
Mam 18, maturitný ročník, s priatelom sme spolu cez rok, takže samozrejme aj spolu sexualne žijeme. Raz sa nam stala nehoda a praskol sa kondom a deti v mojom veku nepripadajú do úvahy. Stalo sa to v noci okolo polnoci a ráno o 9 som už bola nastúpená v lekarni a kupovala tabletku. (Inak bola to dost prebdena noc kedy som prečítala snad všetky fóra a poriadne sa vystresovala)...
menzes mi mal príst o týžden. 5 dní pred terminom menzesu ma začalo boliet brucho a kríže ako obvykle a menzes mi prišiel načas. Bol ale slabší ako obvykle čo bol jediný vedlaší učinok tejto tabletky čo som pocítila, ale ostatne mesiace všetko ok.
Na mňa mala ta tabletka dobré účinky, žiadne vedlajšie účinky (okrem slabeho menzesu po nej) ani naburanie cyklu skorej prrave naopak, nikdy som nemala pravidelny menzes a po tejto tabletke mi zatial prišla vždy na čas, prip den skore-neskorej :)
Sice je tato tabletka nadupana hormonami, ale nemusí vždy učkodit a mat take negativne učinky ako pri niektorých babach :)

escap

Tabletky po (escapelle) funguje nasledovne: môže zabrániť ovulácii, čiže uvoľneniu zrelého vajíčka, ak sa užije v predovulačnom období, inak zabraňuje uhniezdeniu už oplodneného vajíčka vo výstelke maternice, a teda má skorý abortívny účinok.

usb

Fuuuj, ako mozes sexovat cez kramy? Sliznica je vtedy viac citliva na rozne bakterie a virusy. To ste nemohli uz pockat az ti to skonci? Niektori ste fajni humusaci. Aspon si gumu mohol nasadit a nie naostro este pocas kramov boooze. Tableta ti rozhadze cyklus a mozes sa po nej citit naho*no. Precitaj si nejake temy tu na fore o nej.

Foxie

ja som si prežila podobné,na konci menzesu sme s priateľom tiež boli spolu a bolo to vo mne,tiež som si dala tabletku po a slabo som po nej krvácala a špinila,je dobré keď si prečítaš príbalový leták čo je k tabletke a to že máš stresy je normálne aj po tom čo si ju užila,dobré je,keď si tak po 7 dňoch od požitia a styku urobíš tehotenský test až máš 100% istotu ako ja

Žužova

Sex počas menzesu a ešte bez ochrany ? ..o ,fpuj,podla mna ti maximálne teraz hrozí fajnový zápal aspoň...
K tabletke PO. ja som ju tiež užila raz a nebolo mi absolutne nič,žijem doteraz ,vobec žiadne vedlajšie somariny sa minestali takže neviem ...bud baby moc všetko dramatizuju alebo je to individuálne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletka PO - Fórum - ZDRAVIE.sk