Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boli sme spolu len dva tyzdne

Príspevok v téme: Boli sme spolu len dva tyzdne
Rybka13111

Pred dvoma mesiacmi som sa cez pokec zoznamila s jednym muzom (on ma 30, ja 24). Po par dnoch intenzívneho pisania sme sa stretli a uz po druhom stretku sme vedeli, ze to spolu chceme skusit, lebo sme sa navzájom velmi pritahovali. Chodili sme spolu dva tyzdne, po prvom tyzdni sme sa spolu vyspali, mali sme ist spolu na dovolenku, predstavil ma svojim kamarátom, mala som uz skoro kluce od jeho bytu a zrazu sa so mnou presne po dvoch tyzdnoch rozisiel s tym, ze si uvedomil ze ku mne nic neciti. Aj to mi len napisal smsku!!! Na druhy den som sa opila a isla som za nim, ale mi len potvrdil to co mi napisal den predtým, ze to unho zhaslo, ze sa do mna sialene zalubil ale po dvoch tyzdnoch ho to preslo!! Je to normalne? Stalo sa niekomu nieco podobne?

De

Inac toto je presna ukazka toho, ked mladi ludia su nechopni tvorit zdrave vztahy pretoze:

a) nemaju vyvinute zdrave vnimanie a nedokazu rozlisit co by vlastne clovek mal citit aby to viedlo k prosperite dvoch ludi a nie k destrukcii

b) nikto mladych ludi (najma od toho pubertalneho veku a vyssie) nevedie spravnym smerom. Spolocnost dospelych totalne zlyhala pretoze nikto nedokaze mladistvych nasmerovat na cestu zdravych vztahov. Rodicia sa hanbia, skola to neuci. Neexistuje vztahova vychova a ma to fatalne nasledky - staci sa poobzerat dookola ako ziju ludia co sa tyka vztahov.

A od vztahov sa odvija cela spokojnost spolocnosti. Mysliste ze preco ludia mavaju rozne bloky, komplexy, traumy, su nestastni atd. ? Asi nie preto ze by zili v relativne harmonickom vztahu ktory posuva k uspechu oboch a tym padom celu spolocnost...

De

Rybka13111

* A nech mi nikto nehovori ze to tie dva tyzdne naozaj iba hral, tie bozky, objatia, hladkanie v jednom kuse, keby to hral tak sa somnou podla mna len vyspi a dalej si robi svoje, ale nie, on sa so mnou vyspal a dalsie dve hodiny ma bozkaval a hladkal *

A preco by musel nieco hrat ?

Bozkavat a hladkat nemusi nutne znamenat ze niekoho dusevne milujes :)

Ja som sice toho nazoru, ze tieto prejavy by mali patrit vylucne iba ak mas niekoho dusevne rad, ale takto to bohuzial v reali nefunguje, ako vidis :)

Jednoducho je tvoja chyba, ze si tieto prejavy AUTOMATICKY interpretujes ako nejaku dusevnu blizkost alebo ze to beries tak ze ten clovek ta musi mat na zaklade toho za viac.

* ale nech mi nikto nehovori ze taka zalubenost moze po dvoch tyzdnoch skoncit??? *

zalubenost moze vzniknut za 5 minut a tak isto za 5 minut aj vyprchat...To si este nespozorovala ?

Fleur-de-lis

Slobodna, to ma teší :) Ale nie som si istá čo myslíš ;) Tie dva druhy pozornosti? Či čoho si sa tu skoro nedožila? ;)

Fleur-de-lis

Rybka, ozaj máš už 24? ;)

Alison Armstrong to pekne vysvetľuje - existujú dva druhy mužskej pozornosti - sexuálna (sexual attention) a druhá je láska (affection).

Sexuálna sa dotýka jeho fyzickej roviny, láska jeho duchovnej.
To, ktorú pozornosť dostaneš si vo veľkej miere "spôsobuješ" sama.
Že dostaneš sexuálnu pozornosť nemusí vôbec viesť k tomu, že ti bude chcieť dať aj "affection".

Tvoj prípad je ako z učebnice.
Keď ty zo seba robíš sexuálny objekt ľahko dostupný, tak sa nemôžeš čudovať, že to niekto zneužije.

A ten koment s kľúčami od bytu po 2 týždňoch. Ach no, ak je celý ten príbeh pravda, tak ťa čaká veľa práce s tvojou naivitou a kým nájdeš vzťah, ktorý ťa bude aj napĺňať.
Ale tak všetci sa učíme...

Jardo-

jaaaaaj takze on ta hladkal a aj bozkaval ale no ved to bol este po orgazme a vtedy sme vsetci namäko.
dala si mu skoro a nema preco dalej byt s tebou.
tiez by som taku nechal co mi skoro da lebo aj ked ju chcem ale mam rad ak sa baba trosku brani a neda hned.
lebo takto by som si ja o tebe myslel ze ked mne si tak skoro dala kolkym predomnou si tak skoro nedala?

Rybka13111

Ved oki,ja viem ze laska a zalubenost je nieco uplne ine, i laske sa da hovorit po rokoch normálneho vztahu, ale nech mi nikto nehovori ze taka zalubenost moze po dvoch tyzdnoch skoncit??? A nech mi nikto nehovori ze to tie dva tyzdne naozaj iba hral, tie bozky, objatia, hladkanie v jednom kuse, keby to hral tak sa somnou podla mna len vyspi a dalej si robi svoje, ale nie, on sa so mnou vyspal a dalsie dve hodiny ma bozkaval a hladkal

ojka

láska a zaľúbenosť (chémia, opantanie, nazvy to ako chceš :)) je riadny rozdiel.... takže "zaláskovaný" ste až tak veľmi neboli a chémia vyprchala.... a tým, že ste sa tak skoro spolu vyspali(ano, pripisujem to i tomu), tak tak skoro to celé aj skončilo...
ach, ženy, na takýchto chlapov pozor...neviazať sa na nich hneď takto po týždni, po dvoch....to nebude sekať dobrotu predsa...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Boli sme spolu len dva tyzdne - Fórum - ZDRAVIE.sk