Herpes? Už som zúfaly

Príspevok v téme: Herpes? Už som zúfaly
Wattch

Dobrý deň.
Pred pár dnami sa mi pod ústami pod ľavým kutikom cca 5mm objavila chrasta,najskôr som si myslel že je to len običajný škrabanec alebo niečo podobné ale,po par dňoch sa to začalo zvatšovať a na brade sa mi objavila taká istá chrasta.Je to velmy neprijemné škaredo to vyzerá a je to už dosť velké nateiral som si to "hojivým zázrakom" no však to nepomohlo.Tak som skočil do lekárne kúpiť bionect silverspray je to práškový spray s obsahom koloidného streiebra.Pani v lekárni mi povedala že si to mám striekať ale v popise je písane že sa to nemá používať na tvár,tak neviem.. už som z toho zúfaly nie a nie to zmiznt len sa to zvatšuje,prosím poradťe mi som už zúfaly.
ďakujem za všetky rady.

mate59

trpel som na opary,roky spat mi imunolog predpísal liek Imunor, ktorý beriem 8 ampulí na jeseň a osem na jar a neviem čo je herpes.Rozne mastičky mi nikdy nepomohli, že by skrátili dobu hojenia alebo zoslabili herpes.

susisusi

zrejme je to herpes, aj ja som mala take... treba si kupit vyslovene mast na herpes (herpesin a pod), natierat to uz je je chrasta, lebo teraz sa to bude hojit dlhsie + kup si zinok, ten je antiviralny a si infekcny, tak maj vlastny pribor, uterak a pod.