Nepokojny pes pocas harania feniek

Príspevok v téme: Nepokojny pes pocas harania feniek
havkacka

Ahojte. Ako riesite problem ked vas psik citi harave fenky? V blizkom okoli sa momentalne haraju az 3 a moj pes sa ide zblaznit chudak. Len beha po byte z balkona pod dvere a naspat. Nechce jest a neustale fnuka. Ale vkuse uz na to nemame nervy. Vzdy pocas harania feniek vystrajal ale nie az takto. Chcela som sa teda opytat ako psikov ukludnujete alebo nejaku fintu.. On je chudak uz aj nevyspaty

havkacka

Ked on nemoze uz ani behat. Ma uz 14 rokov a poskodene srdiecko a nedavno aj prasknute pluca z toho ako sa vonku prudko zmenil tlak a on sa rozkaslal. O to viac sa bojime o neho ked ma tie problemy. A nasi genialni susedia este drzo nastupia s tou fenou k nam do vytahu a sa smeju ako nas pes knuci a sa taha k nej...

Deria

Veru tak, to si musite vsetci odtrpiet. Ale teraz ho nepustaj z voditka. Keby si mala moznost ist nim niekde inde, ked vies, ze u vas sa haraju feny. Aspon bysi vybil energiu a riadne sa vybehal.

Slobodna

Nijako. To tak má každý pes. V takýchto chvíľach fakt ľutujem aj mužov. Predsa len, žena vydrží.
To žiaľ musíte len prežiť. Aj keď je to nepríjemné.