Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Da sa v takej situacii spravne rozhodnut?

Príspevok v téme: Da sa v takej situacii spravne rozhodnut?
corobit

Stojim pred tawzkym rozhodnutim a neviem si rady.vzdy som bola proti potratom,ale co ak by mal byt zo zdravotnych dovodov?najde sa tu mamicka,ktora mala zle cytologicke vysledky pocas tehotenstva?co mam uprednostnit?svoju rodinu a male deti a neriskovat,alebo to malicke?bola nejaka mamicka v takej situacii a ako to dopadlo?

Fleur-de-lis

uf, neľahká situácia. Dlhšie som sa nad tým zamýšľala, kým ti odpisujem. Úprimne, netuším, čo by som robila, keby som nebola veriaca. Keďže si proti potratom, tak sa ti nedá len tak rozhodnúť pre potrat. A na druhej strane je tu strach, že sa to zhorší.
Ja by som sa poradila s viacerými skúsenými doktormi, a hlavne takými čo neposielajú hneď na potrat.

A z môjho pohľadu existuje správne rozhodnutie, pretože zabiť dieťa by som sa neodvážila aj preto, že to nie je v mojom práve a ja dôverujem Bohu a jeho láske a starostlivosti, takže by som sa mu v tomto úplne odovzdala.

Ak si veriaca, aspoň trocha, zver sa Jemu...

ni-ka

samozrejme ze by som nad tym aj ja rozmyslala...ale ak by bol na to naozaj zavazny zdravotny dovod,nie len zhorsena cytologia...
ako som uz povedala je to tvoje rozhodnutie a ty ponesies nasledky svojho rozhodnutia cely zivot

corobit

Snazim sa rozhodnut.ale realne,ak by tebe lekar povedal,ci chces vidiet vyrastat svoje deti a ci sa ma o ne kto postarat,neuvazovala by si?a internet mam na tuto temu prestudovany od predu aj od zadu

ni-ka

a inak skus popozerat na inych forach napr. modrykonik a pod. su tam mamicky co mali bezne zlu cytologiu a mali normalne tehotenstvo...takze nie si jedina...akurat im robili kontrolne stery pocas tehotenstva a mnohym sa vysledky dokonca zlepsili...takze nijak nie si ohrozena ani ty ani dietatko...
ja na tvojom mieste by som z tohto dovodu UPT urcite nepodstupila...ale myslim ze ty si sa uz rozhodla a hladas si dovody / ospravedlnenia...

ni-ka

ale aj samotne UPT je riziko...toho sa uz tvoja rodina neboji?je to velky zakrok do tela zeny,tiez sa robi v CA...co ak nastanu komplikacie?
a si pripravena na obdobie po tom?neude to jednoduche...

corobit

8 az 9.tak oni sa boja ze to pocas tehotenstva nevydrzi,ze mi prepukne choroba a mam 3 deti z teho 2 male.
Tak preto ze nemam riskovat.
Ono sa kazdemu dobre radi,len hmorsie s tym,kto sa ma rozhodnut

ni-ka

a na aky vysledok este cakas?A v kolkatom si tyzdni?...a je smutne ze ta do toho tlaci rodina...moj manzel stoji vzdy pri mne,nech sa rozhodnem akokolvek tak to respektuje,nikdy by ma do nicoho netlacil...

corobit

Ved prave ze este nie.este cakam na vysledky.ale ak sa nekto rozhodol tak moja rodina,ktora ma do toho prehovara.je mi z toho nanic

corobit

Ano lenze mne bolo povedane ze 9 mesiacov je dlha doba.a k tomu ma zarazil pristup aj toho lekara.cakala by som ze sa aspon zamysli nad tym co dalej,ale on rovno ze upt

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Da sa v takej situacii spravne rozhodnut? - Fórum - ZDRAVIE.sk