Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slepak ci brusna chripka?

Príspevok v téme: Slepak ci brusna chripka?
JurinoP

Cely den ma akosi pobolieva brucho. Sem tam nejaky krc v bruchu, ako ked mate hnacku. Teraz vecer som ju aj dostal. Nezvracal som, ale niekedy mam taky pocit ako keby sa mi chcelo. Dokazem fungovat, nie je to akutne, zatial. Skusal som si prehmatavat brucho, ci to nebude slepak. Ale vpravo dole ma nic neboli ani nepicha, aj ked si silno zatlacim. Ta bolest brucha je v zaludku, potom aj v okoli criev. A aj v podbrusku uz ked ma chyta hnacka. Vcera som mal na veceru tortu a potom kotlikovy gulas. Myslel som, ze to moze byt podrazdene z jedla.

karolinka122

slepak to urcite nie je, neboj, mozes mat len zastavene vetry. ale pisal si to vcera, urcite ti to uz preslo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.