Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červene bodky na prstoch

Príspevok v téme: Červene bodky na prstoch
Katarinka13

Dobrý deň. Pred tromi dňami som dostala angínu a doktorka mi predpísala antibiotiká. Teploty mi už ustúpili, celkovo sa cítim lepšie ale na prstoch nôh aj rúk sa mi povyhadzovali tak drobné bodky. Je ich úplne slabučko vidieť, ako keby som sa pichla ihlou. Tak zvláštne ma štípu, bolia..ako od žihľavy..neviem to ani identifikovať. Alergia na lieky to podľa mňa nebude lebo už som ich neraz brala a takýto problém sa mi ešte neprejavil. Prosím ak sa s tým niekto stretol, pomôžte mi. ďakujeeem:)

Silvapo

To vyzerá ako alergická reakcia. Zavolaj doktorke a poraď sa, či je lepšie lieky dobrať alebo zmeniť. Ak máš posledné tabletky, tak asi lepšie dobrať a poradí ti niečo na zmiernenie reakcie, čo sa s tými atb. nepobije. Niekedy sa dávajú napríklad Fenystil kvapky. Určite sa poraď, postup môže byť iný. Držím palčeky. A prajem rýchle uzdravenie.

Kaylee

Ahoj tak to mas urcite alergiu, u mna sa to tiez stalo ze som brala stale tie iste ATB a nemala nic nmo raz som na nich alergiu dostala. To ti telo o same vytvori. Chod ku svojej lekarke a daj si vypisat kremik a pamataj si to ATB lebo z koznej reakcie sa moze aj ina reakcia vytvorit! Skore uzdravenie!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.