Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa zachrániť môj vzťah?

Príspevok v téme: Dá sa zachrániť môj vzťah?
Petusik77

Ahojte, potrebujem od Vas radu. Som s priatelom cca pol roka, on ma 27 ja mam 22. Chystame sa do zahranicia o 3 tyzdne. Vsetko klapalo na 1* nas vztah bol uzasny dokonaly perfektny ..a zrazu mi priatel povedal \"ja neviem co chcem\" a potom z neho vypadlo, ze on ku mne zrejme neciti uz to co citil.. dovod bol vraj ten ze sme sa posledne obdobie dost hadali (na blbostiach). Trva to zhruba 2 tyzdne. Ja ho strasne milujem, a neviem ako a ci vobec ma vyznam zachranovat to. On sa vyjadril ze chce tomu nechat volny priebeh, do zahranicia chce aby sme sli spolu, ale povedal,ze nevie co bude. Ze ako to zvladneme atd. Povedal, ze mi nechce ublizit aj ked vie ze mi momentalne tymto dost ublizuje, ina v tom nieje na 100%. Prosim o radu dakujem!

MultiLevel

M8, dakujem, pozerat ich ale nebudem, nikdy mi nic take nenapadlo :) aj mna si kuknite, mam tu email z cias, ked som predavala byt :D srandujem, foto tam nemam...
Petusik, ako sa vam zatial dari?

Agnes989

Ste pekny par, sekne vam to a pozeram, ze na jednej dovolenke ste uz spolu boli, to ste potom dobri ked v priebehu pol roka idete uz na druhu. No a preco sa furt hadate na blbostiach? To sa neviete nejako dohodnut a riesit veci s kludom? Ci ste obaja cholerici co lahko vybuchnu?

m8

ale ty si taka pekna, a že on nevie čo chce,..cc.. tak ti to poviem, hnusne ale pravdivo. chcel tym povedať že nie si pre neho dosť dobra a že hned ako pride ,,lepši objekt,, nebude vahat sa s nou zoznamiť a možno niečo viac. ale to neznamena, že je to pravda, že nie si dosť dobra, ale on nie je dosť dobry pre teba. Nezmeniš už nijak to čo je, tak ti to naserviroval, tak to zober. Si pekna, mlada, netráp sa kvôli nemu ani minútu už. užívaj si čo príde a možno sa chlapec spamätá a pricupká ako bolo písané. lenže ja na tvojom mieste by som ho už späť nechcela.

m8

multilevel
ona tu ma emaliovu adresu. ked tu emaliovu adresu zadaš do facebookoveho vyhladavania tak ti vyhodi toho, kto tam tu e-mailovu adresu zarigstrovanu ma

MultiLevel

A si si ista, ze v tom nie je niekto iny? Po hadkach, aj ked pre blbosti, sa predsa vztah koncit nemusi. Su teda viacere moznosti, co sa u neho deje, ale mne z tvojho kratkeho opisu vychadza len jedno - ze ta prestal lubit. Ale len tak z nicoho nic? Hmm...odpoved hladaj samozrejme u neho :)
Jedine, co ti poradim je komunikovat vela, nech vzdy povie co ho stve, aby si/ste vedeli, co zmenit. Odchod do zahranicia vas moze bud uplne rozdelit, alebo naopak spojit este viac. Ked ale chlap povie, ze nevie co chce, je to signal, ze nie je 100% presvedceny o tom, ze chce byt prave s tebou....

Petusik77

to ze maka na sebe znamena ze chce mat kazdu? Mal predtym dlhorocny vztah v ktorom ani raz nepodviedol ... Takze ... Neviem o co Ti ide :-) vobec ho nepoznas tak ho laskavo nesud podla vyzoru. to je to najhorsie co moze clovek robit sudit toho druheho podla vyzoru a to este podla fotiek :-) Ty musis byt asi zakomplexovany clovek ked takto sudis cloveka. .

karolinka122

keby siel do zahranicia sam, ale idete spolu a teraz ti toto povie... a to nebude bohvieco, asi by som na tvojom mieste zostala doma po tomto , zbytocne sa budes trapit a natahovat to, kedze ma uz 27 , mal by byt vyzretejsi a mal by jednat na rovinu, uz nema 20...

karolinka122

nesil to, asi to nema vyznam, pride aj lepsi,si mlada, ver mi:D toto su take reci, akoze ked ti nevie na rovinu povedat, ze koniec a caka na nieco lepsie v uvodzovkach, alebo cosi uz mozno vo vyhlade ma, nejaku stretol...

ME

jednoduchos amu nesmies vnucovat, muzi to neznasaju, tak isto ako aj zeny...ukaz mu ze dokazes zit aj bez neho :P ...ak ta mal naozaj rad, tak ho to zacne srat a priklopka za tebou

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa zachrániť môj vzťah? - Fórum - ZDRAVIE.sk