Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo v nej praska?

Príspevok v téme: Prečo v nej praska?
rovnovlaska

Kúpila som si žehličku na vlasy. Včera som si ňou chcela vyžehliť vlasy ale po zapnutí v nej čosi začalo praskať a pukať akoby chcela iskriť alebo neviem čo. Tak som ju rýchlo vypla lebo som sa zľakla. O hodinu som sa ju pokusila zapnúť znova a opäť po zapojení to praskanie. Je s ionizátorom. Robí to ten ionizátor alebo to že sa nahrieva? Alebo je to poruchané? Nieje z číny to píšem dopredu ak by tu boli nato narážky. Otázka je jednoduchá ale ja nepoznám odpoveď. Sú tie zvuky ktoré z nej vychádzajú normálne a sú spôsobené nahrievaním alebo tým ionizátorom? Prosím odpovedzte mi niekto lebo nechcem aby ma kopol elektrický prúd alebo spôsobilo to požiar. Nikdy predtým som žehličku na vlasy nepoužívala a tak neviem ako je to. Ďakujem pekne.

stelina

aj mne sa zda ze je to tym nahrievanim lebo my ked sme mali este starsi typ zehlicky na odev tak tiez ked sa zapla a nehrievala tak v nej praskalo a pukalo. Asi je to tak aj u zehliciek na vlasy. Ale tiez neviem s urcitostou povedat lebo mam vlasy rovne aj bez zehlenia.

peppy

Mozes byt v klude. Moja zehlicka to robi tiez a myslim si, ze je to preto lebo sa nahrievaju tie keramicke platnicky.

kučeravý

ak ti z nej nelietajú iskri tak to asi bude nahrievanim ale s istotou to neviem povedať :D ja si vlasy nežehlím

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo v nej praska? - Fórum - ZDRAVIE.sk