Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetánia?

Príspevok v téme: Tetánia?
Arwyn

Dobrý deň chcel by som sa spýtať kto má s tetániou nejaké skusenosti-už dlho pociťujem tlakovú bolesť v hlave (skôr stálu, nepulzujúcu ani nič podobné) a celkom často (tak každý druhý deň) sa mi stane že sa z ničoho nič začnem veľmi triasť akoby od zimy a pritom všetci okolo mna maju kratky rukav, pride to z nicoho nic hocikedy a vacsinou to za 15-30 minut prejde, potom sa citim dost unaveny najradsej by som spal :) A dvakrát sa mi stalo dačo podobné ale horšie ale to mi už tŕpla dlaň tlak stúpol na 170/115 (inak mávam normálny) a mal som taký blbý pocit ako keby som mal každú chvílu omdlieť-to som už skončil na pohotovosti a zhruba po 10 minútach mi to prešlo a prišla tá triaška. Porobili mi všetky možné testy od regenov, ct, mri, kardiologie, pluc atd. -okrem EEG. Ovtedy táto triaška na mňa hocikedy príde a celé dni sa citím unavený a slabý. A ešte len tak doplnkovo mam 17 rokov ak by to pomohlo. Neviete či by to mohla byť tá tetánia? Alebo mali ste niečo podobné? Ďakujem za každý názor :)

Arwyn

ach obycajne denne 1,5 hodiny tenisovy trening k tomu 3x do tyzdna kondicka po 1,5 hodiny a este ked mam naladu tak doma take lahke posilovanie kliky zhyby lahsedy atd ale zatial som to zvládal vpohode az kym mi nezacalo toto a este mam dalsi problem vlozil som ho sem www.zdravie.sk a kvoli tomu uz 2 mesiace som mimo rytmu

kobe8

niečo podobné mávam aj ja, mávaš aj slabé ruky, nohy, pocity slabosti a závrate ? ja mam pocit aj ako keby sa mi ubrala sila, proste som slabší :D , kamarátova priatelka ma tetániu, ale ak si náhodou športovec, toto všetko sedí aj na pretrénovanie, športuješ ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetánia? - Fórum - ZDRAVIE.sk