Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozitívne potreby

Príspevok v téme: Pozitívne potreby
Slobodna

1. Na čom "ulietavate"?
2. Bez čoho si neviete predstaviť svoj deň?
3. Dokážete prežiť aspoň jeden deň bez toho aby ste niekomu prejavili lásku?

Začnem:
1. a) balzam na pery, b) šoférovanie, ktoré mi dáva slobodu, c) sójová tyčinka Zora, d) staré komunistické chrumky,
2. bez slnka
3. nie (deti, zvieratá, ľudia)

Slobodna

Tetovanie u mužov je podľa mňa úplne super a to najmä na ramene. Súdiť niekoho len na základe toho...dokazuje to aj to video, ktoré som sem dala :)

Slobodna

Ako sa hovorí - Nesúď knihu podľa obalu.
Podľa mňa ľudia v prevažnej väčšine majú úplne nesprávne očakávania od iných. Ja ľudí preto rada spoznávam. Nevytváram si názory o ľuďoch, pretože ten istý človek ma dokáže nasrať a inokedy zas príjemne prekvapiť. Dokážem človeka za niečo sundať a rovnako ho dokážem neskôr aj oceniť.

Kolobeh

Nenavidim dnesne skazene pipky takze toto sa mna netyka,ja pustam mamicky s kocikmy a starsich ludi nielen cez prechod,ale aj ked tam prechod nieje a nieje naokolo ziadne auto tak pribrzdim a pustim ich,tiez nemam rad ked vystrcia mamicky prv kocik na prechod a cakaju,ze koli tomu ich pustia v takych situaciach nadavam jak pohan (aj ked pohan som xD ) ale strasne vulgarne nadavam na tie tupe nezodpovedne kravy (ja mam dieta tak davam nanho pozor ako na oko v hlave a nevystavujem ho ziadnemu riziku) buranie predsukov milujem aj ja,vacsinou s tym mam osobnu skusenost,pretoze ludia si myslia,ze som iny,nez v skutocnosti som,je to asi mojim vyzorom napriklad tym,ze som potetovany,ale jak sa vravi nesud knihu podla obalu :) V byvalej praci mi veduca povedala po case ked ma spoznala,ze ked ma prijimala a videl tie tetovania tak si myslela co za grazla budem a potom si ma oblubila a bola velmi milo prekvapena :)

Slobodna

Z vlastnej pozorovacej skúsenosti - muži cez prechod púšťajú v 80% pekné slečny vo vyrysovanom odeve :)
Osobne nemám rada mamičky, ktoré na prechod najprv vystrčia kočík s dieťaťom, oni sami čakajú na chodníku, či autá zastanú :(
Milujem talentovaných ľudí a milujem búranie predsudkov - človek na základe prvého dojmu niečo neg. očakáva a baví ma, ak je pozitívne šokovaný :)

Kolobeh

Najs :) Tieto vsetky the voice mam zhliadnute par razy,the voice zo vsetkych krajin,aj superstar,xfactor atd :P Mna ale najviac zaujaly the voice germany kids kukni si napriklad toto www.youtube.com na to jaka je mlada tak ma neskutocny hlas a velmi dobru anglictinu na to,ze je nemka.No a este aby si mi neschvalila tie dobre skutky sakra :)

Slobodna

Hudba 90 rokov je super :) Landu tiež môžem, v podstate všetky žánre ako ty, dokonca aj taký dobrý tvrdý rock či metal :)
Najnovšie letím na tomto - dala to ako veľká pani :)

www.youtube.com

Ok, tie dobré skutky ti schvaľujem :)

Kolobeh

Ja mam rad hudbu kazdeho zanru,aj ked na to mozno nevyzeram (vyzorovo) ale vypocujem si aj sladaky,aj dnb,aj pop.Najviac si ale ulietavam na hudbe 90. rokov,roxxette,vengaboys napriklad xD Neviem cim to bude,mozno tym,ze som dieta 90. rokov,ale bez tak najviac milujem beyonce (a to pocuvam casto landu a podobne zanre),ale beyonce ma tak neskutocny hlas,ze neodolam kazdy den si pustit par pesniciek od nej :) V aute pocuvam vacsinou pop/disco/dance a poriadne nahlas :) No ja robim dobry skutok kazdy den,som totizto velmi zdvorily a ochotny clovek,ale ja to beriem ako samozrejmost,take veci ked napriklad soferujem,tak pustam starych ludi a mamicky s kocikmi cez cestu aj ked tam nieje prechod,alebo v robote ked niekto nieco potrebuje,alebo vidim,ze to sam nezvlada tak pomozem,to je uz o charaktere podla mna a nie o prejaveni lasky.

GoFruit

1. raw cokoladka, raw kelove cipsy,

2. bez dobrej nalady, bez dobrych pocitov, bez spojenia samej so sebou

3. Lasku prejavujem hlavne samej sebe a muzovi, synovi, priatelom a hlavne samej sebe a svojmu telu :)

Monii

1. med, káva, brokolica (nie naraz :))
+ pletenie šálov pomocou rúk, je to fakt sranda :P

2. bez vzájomného škrabkania si chrbátikov s priateľom :)

3. nie, ani pol dňa, lásku prejavujem veľmi často, dúfam, že nie až príliš :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pozitívne potreby - Fórum - ZDRAVIE.sk