Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné vypadávanie vlasov aj s korienkami

Príspevok v téme: Nadmerné vypadávanie vlasov aj s korienkami
Nickié

Ahojte, prosím vás o radu. Už asi štvrý týždeň trpím nadmerným vypadávaním vlasov aj s korienkami. Vlasy vypadávajú odvtedy, čo mi boli odstránené nadpojené vlasy-45 prameňov na zahustenie. Vlasy som nosila len 2 týždne a od začiatku som cítila, že neboli dobre urobené a že ich musím ísť dať okamžite dolu inak bude zle. Prišla som do iného salónu, ktorý je špičkou vo svojom obore a tam mi dali vlasy odborne dolu, slečny kaderníčky,mimochodom veľmi šikovné sa nestihli diviť ako som mala spoje blízko pri hlave, boli doslova prirazené k pokožke hlavy, pritom mi povedali, že spoje musia byť minimálne 1cm od hlavy! Už keď mi slečna dávala dolu vlasy som videla koľko ich vypadalo, ale hovorím si, to je normálne, to sú len vlasy, ktoré by za tie 2 týždne prirodzene vypadli. No deň za dňom mi padali a stále padajú ďalšie a ďalšie vlasy, čo je zvláštne že padajú s korienkami, čo poznám podľa bezpigmentového zaguľateného konca. Už som zúfalá, je mi do plaču keď vidím koľko vlasov po mne všade zostáva :(, kúpila som si šampon Loreal professionel advanced density, kt. by mal byť proti vypadávaniu. Neviete, ako by som to vypadávanie mohla zastaviť? Už neviem čo mám robiť :( Nikdy si neprestanem vyčitať, že som len dovolila vložiť moje vlasy do rúk takej rádoby kaderníčke! Týmto chcem varovať všetky ženy, kt. chcú predlžovať alebo zahusťovať, choďte radšej do salónu, kt. ma dobre meno za svoju odvedenú prácu, a urobí vám vlasy poriadne a bez zničenia vašich vlastných. Odporúčam Salón IX v Bratislave, kde je úžasný a profesionálny prístup a kde mi profesionalne dali dolu zle nadpojené vlasy po inej kaderníčke. Ďakujem aspoň za ten zvyšok vlasov, čo mi zostal a o ktorý by som nebyť návštevy spomínaného salónu prišla. Ďakujem dopredu za rady.

lilly596

Dobrý deň, vlásky sú oslabené, treba ich posilniť, zvyknú vypadávať po odstránení nadpojených prameňov, je to totiž pre ne záťaž, skúste nejaké vitamínové doplnky na posilnenie vláskov, masky, inak dobrý je na vlasy aj ricínový olej, posilňuje ich a urýchľuje rast :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné vypadávanie vlasov aj s korienkami - Fórum - ZDRAVIE.sk