Aký máte nato názor?

Príspevok v téme: Aký máte nato názor?
nedôverčivá

Zdravím, chcem vedieť ako by ste sa zachovali vy na mojom mieste. Viem budeme ma asi odsudzovať, ale som na pokeci a okrem rôznych individuí mi tam začal písať aj jeden chalan. Nemal profilovú fotku, ale začali sme sa baviť tak nezáväzne a svojími názormi mi celkom sedel a pýtal sa ma rôzne veci, ako trávim voľný čas, aké jedlo mám rada, aké som znamenie, kde pracujem, ako vyzerám, lebo ako fotku som mala len tvár. Potom keď sme si začali ladiť viac v názoroch a vcelku takmer vo všetkom sme si sadli, tak si odomňa vypýtal sukromný email, že sa nechce, aby ostatní videli čo si píšeme. Tak sme si vymenili emaily, ktoré sme nemali na pokeci a začali sme si tam písať. Lenže po čase začína na mňa pôsobiť dosť divne. Chcel odomňa fotku celej postavy, tak si hovorím okej a aj on mi svoju poslal. Je fešák a poslal mi aj fotku svojho auta. Aj keď neviem či je to naozaj jeho auto, ale je pekné. A teraz chce stretko. Je z iného mesta než ja, ale je to blízke môjmu mestu. Takže cesta by mu trvala asi tak 2 hodiny. Ale je mi čudné to, že on nechce len tak obyčajné stretnutie sa niekde pri káve, ale on chce niekoľkodňový výlet. A to mi príde také čudné, že hneď chce výlet na pár dní a poznáme sa len cez písanie si na pokeci a emailoch. Keď som mu napísala, že najprv by sme sa mali viac spoznať a časom možno, tak začal naliehať, že prečo otáľam, že sa viac spoznáme na výlete. Potom sa ma začal vypytovať či som niekedy skúšala nejaké drogy alebo aspoň trávu. Ja že nie a prečo? A on, že len tak, že je rád, že nie. Potom sa dlho neozýval. Napísala som mu ja, že prečo sa neozýva, tak že mal viac práce. No namiesto nezáväzné rozhovoru začal opäť tlačiť na niekoľkodnňový výlet. Ja som mu navrhla len obyčajné stretnutie v našom meste a on že nemôže lebo má veľa práce a navyše brácha má jeho auto lebo brachové sa pokazilo tak nemá ako za mnou dôjsť. Ale na výlete stále trval s tým, že on lokalitu vyberie a ubytovanie zabezpečí. Ja som opäť nesúhlasila lebo je ešte skoro, že čo keď si začneme liezť na nervy a či bude potom stornovať dovolenku alebo čo. Opäť nič nenapísal a neozýval sa. Čakala som štyri dni a on nič. Tak som mu opäť napísala že prečo sa neozýva. Napísal mi že či s ním nepôjdem niekam na koncert alebo nejaký žúr. Napísala som mu že nie lebo by som chcela najprv stretnutie len nás dvoch a že o čo mu vlastne ide. Tak mi napísal že som strašne rozpoltená a že neviem čo chcem. Že on sa chce baviť a nie len kecať a potom začal všetko čo sme mali spoločné, všetky naše zhodné názory prekrúcať že napr. najprv sme si sadli v tom, že máme obaja strašne leto a on že má radšej zimu, potom prekrútil to že fajčí a rád si vypije, prekrútil aj to že nemá nové auto ale staré, proste v čom sme si predtým sadli a čo predtým tvrdil zrazu nesedelo. Akoby sa ma chcel zbaviť čo sa aj stalo lebo odrazu som prestala veriť tomu čo písal. V jeho názoroch nastal uplný zmätok. Je koniec. A chcem vedieť čo si mám o tom všetkom myslieť. Ako by ste ho vy pochopili? Aký máte na toto správanie názor? O čo mu vlastne šlo? Ani neviem či neklamal o svojom veku lebo podľa fotky vyzerál na 30 a tvrdil že má 25.
Ďakujem.

nedôverčivá

Nie preboha, žiadné nahé fotky len normálne v oblečení. Také kde som v plavkách či nahá by som neposlala lebo sa hanbím. Ako postavu mám dobrú, ale nerada sa odhaľujem pred hocikým len tak. Vie len moje meno a priezvisko nevie.
Tak dobre, ak by niečo prídem sa poradiť, ale dúfam, že nič nebude, lebo už sa mi dlhšie neozval. Tak vďaka USB. Aspoň mám ponaučenie. Asi naozaj treba veriť tej intuicií. Niekedy nás to môže zachrániť. Ešte raz vďaka teba aj všetkým.

usb

Co ja viem, nemusi. On je niekde nalepeny na pokeci a hlada si dalsie. Keby ti zacal nejak sa vyhrazat, tak sa prid poradit sem. Dufam, ze si mu neposielala nejake fotky v plavkach alebo fotky, kde si bola naha. Nevie adresu, nema cislo... a co tvoje meno?

nedôverčivá

Adresu nemá, len vie mesto a tel. číslo to tiež nemá, nestihol ho odomňa vypýtať zaťiaľ. Vie len v akej oblasti pracujem, vek a vzhľad, záľuby..
Tak dúfam, že nenatrafí aj ja. A to môže sa spoznať v tom? Toto mi nenapadlo dokelu.

usb

Tak jedno zachranene dievca pre zneuzitim. To je dobre, ze si sa prisla poradit. Teraz sa len modli, aby nemal to stastie a nenarazil na tuto stranku a nenasiel sa v tejto teme. Ma aj tvoju adresu a tel. cislo?

nedôverčivá

Tak vám pekne ďakujem za názory. Už sa neozval dosť dlho takže asi máte pravdu, že mu išlo len o jedno lebo keby chcel vzťah tak by súhlasil aj s tou kávou a netrval by len na výlete. Aspoň som sa utvrdila v tom, že niesom vadná ak som si myslela, že je to divné. Mala som pocit, že sa len zbytočne obávam a nevyznala som sa v sebe samej. Na jednej strane som chcela sa s ním stretnúť veľmi, ale niečo mi hovorilo nech to nerobím. Díky ešte raz ľudkovia. Som rada, že ste sa toľki vyjadrili a dali mi jasnú odpoveď. A asi máte pravdu s tým pokecom skončím. Ďakujem.

silvestero

uz sa s nim viac nekontaktuj lebo je to skutocne podozrive to jeho spravanie. Mas dobru intuiciu kedze si spozorovala ze tam nieco nesedi na jeho spravani. Mozno keby si mala 16 tak mu nato jeho namotavanie aj naletis. Ja by som taktiez ako muz nevolal cudziu zenu dievca len tak na niekolkodnovy vylet uz kratko po zoznameni sa len cez net. Neodporucam ti hladat si partnera cez pokec. Su tam divni ludia. Kedysi som tiez tam chodil a pisali mi vselijaky typkovia co chceli napichat odzadu a podobne navrhy mali.

Agnes989

No aspon mas skusenost, ze ked niekto koho spoznas cez net na zaciatku vyzera byt normalny a fajn, vobec taky byt nemusi a neskor sa z neho moze vyklut nieco ine. Ten tvoj normalny nie je a uz ho vobec nekontaktuj, ktovie, co mal za lubom, zrejme ta chcel len pretahovat na tej dovolenke. Ist na pobyt do spolocnej postele s niekym, koho som nazivo v zivote nevidela, ved to nikto normalny neurobi. Davaj si pozor na uchylakov lebo na pokeci takych este stretnes kopu.

blacklady

resp by si povedala znamym ze budes odcestovana, cize by neriesili to, keby sa najblizsie dni neukazes doma, v praci a inde. Dovolili by ti niekomu zavolat s tym, ze by si MUSELA povedat ze je vsetko v poriadku, nikto sa nemusi o teba bat a ze o par dni prides. Nikto by ta nehladal, nikto by to neriesil co sa s tebou deje. Naozaj, pokial ma problem s obycajnou kavovou na mieste, ktore vyberies ty, je v tom nieco ine. Bud ide o uchyla, ktory chce len jedno (v lepsom pripade) alebo ide naozaj o obchodovanie s ludmi.