Mate radi drahu dekorativnu kozmetiku?

Príspevok v téme: Mate radi drahu dekorativnu kozmetiku?
chanelletka

Ahojte vsetky fanusicky drahej-kvalitnej (samozrejme aj lacnej ak je dobra) dekoratívnej kozmetiky!Mate nejake vychytane produkty ktore su fakt super ?Do coho investujete najviac ?Spiraly ,make upy,pudre,licenky,ceruzky,korektory.Odkial si kupujete znackovu kozmetiku co najlacnejsie? alebo kupujte v drogerkach?

Weronika800

Nie vzdy je draha kozmetika aj dobra ja som pozivala velmi drahu kozemtiku ktora mi po roku a pol pouzivania prestala robitr dobre kozny povedal nech ju ihnet prestanem pouzivat lebo sa to bude len a len zhorsovat tak som hladala prirodnu kozmetiku ktora by mi sadla a nasla som v lekarni weledu, neskor na nete kde je lacnejsia :D

Ria_94

Čo sa make-up-u týka, už roky používam klasiku z Avonu, mám pocit, že mi sedí najlepšie... Skúšala som vzorky aj z Vichy a LRP, ale nejak som sa asi nevedela trafiť (prišlo mi to neprirodzené, možno kvôli tomu, že sú hustejšie)... a pleťovú kozmetiku Biodermu micelárku červenú...

hedviga1884

ja som pouzivala drahu kozmetiku ale presla som na weledu je lacnejsia a je prirodna ziadne chemikálie a je super

actafool1

oriflame okolo prirodnej kozmetiky ani len nepresiel... otras, ze sa za prirodnu vydava a na tomto stavia svoj marketing.. pritom je to obycajna supacka kozmetika, plna sraciek a chemie.. ale budis :) ked niekomu vyhovuje ...

Lulu2011

haha, hej liht blue presne :D tiez ju neznasam

Zuzi - ja mam dobre skusenosti co sa týka testerov, vzdy som zatial ochotne v Marionnaud dostala, dokonca aj vlastnu nadobku mi dali, ale kludne mozes prist aj so svojou, ak si chces byt ista, kupis napr. v lekarni, raz mi nabrala predavacka tak, ze som mala na 3 dni a ocaril ma natolko, ze som si ho nakoniec kupila :)

hm..

alebo su neochotne dat ti vzorku..a nieco lepsie si nechaju pre seba, pripadne kamosky..pride mi dost scestne, aby som si kupila 100eurovy krem od Matisu a predavacka mi napcha do tasky vzorku Light Blue, kt. neznasam..a tu davaju najradsej..vtedy ma ide rozdrapit :D

zuzi74

Jasne, vzorku si urcite vypytam, len castym problemom je, ze tie vzorky ani nemaju, pripadne nemaju do coho "odliat" z testeru.