Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s vyprázdňovaním

peter7a8

Každý deň si choď zabehať, proste zacvičiť a jedz veľa ovocia a zeleniny, ja som tiež tak mal menšie problémy a chodil som po vyšetreniach všetko ok. Teraz som zmenil stravu a je to lepšie, prípadne skús probiotiká na úpravu trávenia.

m8

skus jedávať viac zeleniny, výborná je kapusta, alebo kapustové šaláty, mrkva tiež, jablkové šupky, miesto bieleho pečiva nejaký ražný chlebík, dosť tekutín, no lavne tú zeleninu zaradiť. ale nie len samotnú lebo mohla by prísť ráno len zelená štiplavá srajda :) večer 2 deci vínka, ráno teplú vodu s citrónom, uvidíš potom..alebo psylium ako radili nižšie.

lilianusenoc

asi mas tvrdu stolicu a nejde vsetko von ...treba pridal vlakninu, urcite pomoze uzivanie Psylia kazde rano na lacno....kupis v lekarni

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.