Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výsledky krvi

Príspevok v téme: Výsledky krvi
menma

Ahoj, tak dal som si spraviť výsledky krvi na všetko vraj až na prekonanu infekciu mam všetko v poriadku takže sa chcem len informativne spýtať existuje infekcia ktorá sa nedá zistit v krvi ani v moči? Ja len či definitivne hodit problem za hlavu a hladat problem inde (napriklad v psychyke alebo ešte chrbtica pretože som dost často sedaval doma cele dni) Ďakujem

menma

vraj som prekonal mononukleozu alebo nejak tak

No mam celkom dost problémov asi pred 4 mesiacmi ma začala bolievat hlava a bušilo mi srdce + som mal do toho unavy vysledky ked mi robili pred približne 3-4 mesiacmi takk obličky,kardio,pluca vraj dobre začal som to zvalovat na vysoký tlak už 2 mesiace behavam a chodievam plavat + sa lepšie stravujem tlak mam teraz celkom dobrý nejak 125/80 aj u doktorky mi nameraly takýto no hlava ma sice už nebolí každý den ale bolieva stale a to začne aj v priebehu dna a ked začne boliet mam dojem akoby sa mi na čele zväčšily žili dokonca si ich nahmatam jemným dotykom ked prechadzam po čele a citit ako keby bušili alebo nejak tak a mam dojem že mam horucu hlavu ale teplotu nemam meral som si tak 4-5x teplotu vždy nejak od 36 do 36,5 dost často mi praska v chrbte pri nadýchu takže možno je to aj chrbtom dnes idem k ortopedovi ale nie kvoli tomu ale že som mal hrčku na kostrči a boly ma kostrč.. + asi 3 týždne ma už štipe na konci penisu a mam na spodnej strane žalude take akoby modre flaky ale nie vždy niekedy ma to neštípe a nemam tam ani tie flaky neviem čo robit tolko problemov som vživote nemal

nedávno som sa rozhodol to zase začat riešit pretože namna prišli silne unavy a bolest celeho chrbta hlavne na bokoch
unavy celkom prešli aj bolest sa zmiernuje takže to bolo možno niečo ine ..

dal som si spravit krvne testi a aj na moč..

bol som u urologa s tim penisom povedal že v moči pod mikroskopom nič nenašiel.. doktorka povedala že zapal ani infekcie v moči nemam na infekčnom až na tu mononukleozu prekonanu nič nemam a celkovo že mam dobre krvne výsledky.. ja neviem som zúfaly a to mi sposobuje strach zachvaty paniky.. ale všade kde som bol u doktorov nič.. tak teraz mam podozrenie na chrbat a aj doktorka čo mam podla vás robit a čo riešit ako prioritne najviac ma asi štve ten penis lebo to štipanie je neprijemne dokonca aj pri močeni mam dojem akoby ma štipalo kusok alebo akoby ten moč bol horuci proste je to ine ako inokedy ale ked v moči žiaden zapal ani infekcie tak čo potom?? ved už sa citim ako krypel ďakujem za rady

emalea

juj trochu málo informácií...a ktorá konkrétne položka to bola? CRP, semka? alebo čo...toto je moc všeobecne povedané....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výsledky krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk