Kde ste sa zoznamili / nasli si partnera?

m8

ja na pokeci. dokonca si pamatam prvu spravu od neho aj to, čo sme si pisali. ešte som si vravela ,,dalši zufalec, počkaj jak s tebou zatočim.. :D ..akurat som bola vytočená z jedného magora, pokec som mávala zapnutý už len zo zlozvyku :D..večer, ked sa mi nechcelo čumiet na telku alebo popri práci na lište..asi trištvrte roka ma volal von, stále som ho odbíjala až nakoniec sme sa mali stretnúť a...bolo to milé :)sme spolu rok a pol

ewelin2828

vždy som si vravela, že sa nikdy so žiadnym chlapom z netu nestretnem...hmm a môjho priateľa som našla na pokeci (alebo našiel on mňa? :D ) a sme spolu už vyše 6 rokov a sme šťastní :) takže nikdy nehovor nikdy :D

sara123987

:D takze ja a moj priatel.... Zoznamili nas nase babky :'D ony su dodnes velmi dobre kamaratky. Stalo sa to tak ze ja aj on este ako 10rocni sme boli na prazdninach u starych rodicov.... V jedno pekne slnecne rano sme sa vybrali na prechadzku do lesa a tam sme stretli michala(moj priatel)s jeho babkou a zacalo sa nase priatelstvo ktore v 16 vyustilo do lasky teraz mam 20 a stale sme spolu :**** velmoooo ho lubkam

MultiLevel

Urcite sme sa este ako pubertaci stretavali u nasho spolocneho zubara. On si to pamata, ja matnejsie. Casto sme sedeli oproti sebe v cakarni :) Potom presli roky a videli sme sa par raz na koncertoch, ci uz jeho vlastnych (mal kapelu), alebo koncertoch inych. Obaja sme boli zadani, takze sme neriesili, ze vidime "znamu" tvar od zubara :D presiel opat nejaky cas a on ma "objavil" na jednej socialnej sieti podla. Nevedel podla fotky, ze som to ja, no cosi ho prinutilo napisat mi. Nevedela som, ze to je on, no i napriek tomu som mu odpisala, ako prvemu cloveku vobec, kedze som si nikdy na soc.sietach nepisala s neznamymi ludmi. A tak zacal jeden krasny vztah, ktory trva dodnes :)

Slobodna

Vhodného partnera môžeš stretnúť kdekoľvek, aj na tých najbizarnejších miestach. Ono ani tak nejde o miesto stretnutia, ide o to, že keď si na to vnútorne pripravená tak ti ten muž príde do cesty a to tam, kam povedú tvoje kroky, pokojne ho môžeš stretnúť aj cez net, aj keď na pokec mám vlastný názor.

5.5 elsa

vo vlaku:)obaja sme niekam cestovali:) on prišiel za mnou a tak .... páčil sa mi,ihneď ma zaujal ale stále si nepýtal moje číslo tak som mu povedala aby mi poslal ten obrázok z jeho mobilu že sa mi páči a zostalo mu tam moje číslo :D potom sa ozval .... :):D :)