Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi rychlo mi vyschne v hrdle a tazko sa mi rozprava

Príspevok v téme: Velmi rychlo mi vyschne v hrdle a tazko sa mi rozprava
adam21

Dobry den,
Mam problem, ked som so spoluziakmi, v spolocnosti alebo len musim nieco vybavit tak mam pomerne velku tremu ze "sa nevyjadrim" ze nejake slovicko skomolim plus mam problem, ze mi velmi rychlo vyschne v hrdle a tazko sa mi rozprava (artikuluje) potom aby som neurobil chybu, snazim sa rozpravat kratke vety a radsej sa ostatnych pytat, ako by som nieco sam mal tvorit. Mam pocit, ze celkovo dost chaoticky rozmyslam v suvistlosti s tym, co chcem povedat a potom zacnem vetu a uz v strede ju chcem povedat podla uplne ineho slovosledu (kedze v tom strede ma napadne nejaka vec, ktora ju rozvinie). Sam neviem, ako sa toho zbavit, ale nemyslim ze to patri pod logopediu, ked som doma nemam problem povedat hociake slovicko, vetu ... ale proste v spolocnosti cudzich ludi je to hrozne + to vyschnute hrdlo :( neviete poradit, ako to vyriesit?
Dakujem

house

Ja som to niekedy riesil alkoholom , ale to nie je velmi dobra cesta, lebo si na to zvyknete.Je to aj dedicne.
Pomaha trening, chodit casto medzi ludi a komunikovat .

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi rychlo mi vyschne v hrdle a tazko sa mi rozprava - Fórum - ZDRAVIE.sk