Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SPEED8 - skúsenosti

philips

fitMonka - to nepoznám :) Skúsim zohnať
jajaa - vypil som to o 14 a stále mám pocit, že zvládnem maratón, ale už cítim za očami únavu :D
odpovedam - ja som sa nikdy neučieval, vždy som si všetko zapamätal z hodiny. A to mi stačilo až teraz, do tretiaku na SŠ. :D Učiť sa veľmi neviem a zaspávam pri tom. Ak sa od toho raz odtrhnem, tak sa k tomu už nikdy nevrátim. :/

odpovedam

nepotrebujes ziadne stimulanty na efektivne ucenie sa. radsej svoje prostriedky investuj do naucenia sa metod ucenia. najviac si clovek pamata na zaciatku a na konci ucenia, preto ucit sa dhle hodiny nema zmysel. Na prvy krat si zapamatas cca 10%, co je malo. Odporuca sa ucit 25 minut, potom si daj pauzu na nieco ine (napr. si chvilu chatuj, vypi caj, kavu, proste zmen aktivitu, ktorej venujes pozornost) a tak dookola. A nezabudni opakovat, pretoze v skutocnosti sa ucime az vtedy, ked si nieco opakujeme ;-) a dostatok spanku, vtedy sa ukladaju pamatove stopy do dlhodobej pamate. ak mas problem s fyzickou vydrzou pri uceni, tak kliky :-) tie mi vzdy pomozu na prekrvenie

philips

Tak ja som to dnes otestoval.
Ako som sa dočítal, tak sa to má buď vypiť priamo alebo po zriedení vodou. Priamo som mal asi pol glgu a skoro som sa pogrcal. Fuj, chutí to hnusne. Tak som to nalial do vody ale veľmi to nepomohlo.
Učiť som sa vydržal, ale nemyslím, že si z toho niečo pamätám. Stále si cítim akýsi naspídovaný :D

fitMonka

Ano speed8 funguje, ale ked ucinky odozneju tak katastrofa a zdraviu to asi neprospeje... Radsej Blue od bhipu, zdrave a podobne ucinne. Mix najsinejsich prirodnych stimulantov plus vitaminy, mineraly,.... Je velmi oblubeny aj u studentov, vid Slovinsky klub modri student na facebooku. Pozrite na energiabhip.sk

jajaa

ahoj, ja som ho ešte pred pár rokmi keď som študovala na VŠ vyskúšala a efekt vydržal 4 hodiny s tým, že som myslela úplne jasne a bola som úplne uvoľnená, zrelaxovaná, čulá a ľahko sa mi myslelo a učilo, ale po 4 hodinách totálna vyčerpanosť a brutálne ma ťahalo na spánok. Už by som ho nebrala, bola to hlúposť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SPEED8 - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk