Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strata kucier

Príspevok v téme: Strata kucier
leuska123

ahojte, mate niekto skusenost, ze sa vam po castejsom zehleni vlasov prestali brckavit? ja si zehlickou upravujem len par pramienkov pri tvari a tieto vlasy sa mi uplne prestali kuceravit a aj ked si ich natocim, vobec nedrzia...viem si kucery nejak prinavratit spat?poznate nejaky pripravok na obnovu?apson ciastocne....

leuska123

ja som si ich nezehlila do rovna ale zehlickou som si ich upravovala-otacala, aby to trochu vyzeralo...tie brcky nie su vzdy pekne a jednotne preto je nutna uprava...aspon pri tvari....a vlasy som si v zivote nefarbila tak neviem co tu davate o farbeni zas...ked nemate co k veci povedat tak si hladte svoje

Kurika

No toto ja fakt nepochopím. Baba si žehlí vlasy aby ich nemala kučeravé a potom si zmyslí že ich chce mať znova kučeravé a keď nemá tak tu vypisuje primitívne komentáre. To jak keď si nafarbíte vlasy. Každý mesiac iná. Vo februári červená, v januári, blonďavá v marci chcem byť čiernovlasá a tak to pokračuje niekoľko rokov a potom sa dievčina sťažuje že má riedke vlasy, že už ich nemá také husté ako predtým a bla bla bla a chodí po lekárňach a zháňa rôzne výživové prípravky na rast a obnovu vlasov a keď jej ani to nepomáha tak ide vypisovať zúfalé komentáre na www.zdravie.sk.
PS: nie som chlap, som len žena ktorá nechápe iné ženy a vlasy by si určite nikdy nefarbila iba až vo veku keď by sa jej už vlasy beleli.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strata kucier - Fórum - ZDRAVIE.sk