Deodorant

katica

baby, poviem vam nieco.... pisete tu o deodorantoch s hlinikom... ale neviete si prestavit co je to ked sa niekto poti aj ked spi... moze byt teplo, zima... potim sa upne vzdy, bez prestania, roky nosim len cierne veci, na tych sa nevidiet ked sa spotim, ale je to zivot na hovno, nemozem si ani na zabavu, a ples dat nic ine len cierne... vsade vidiet flaky od potu, prednedavnom mi poradili ze si mam vyskusat DRICLOR, ano obsahuje hlinik, mozno je to rakovinotvorne, ale pomaly ale isto citim ze pomaha, kupila som si zelene tricko, a mala som radost :) ked viete niceo lepsie, kludne piste, ale potrebujem na nadmerne potenie... nic take ako DOve, nivia, rexona- nepomozu! VObec. nedokazem uz zit stgym potenim, aj pred priatelom je to trapen, pred vsetkymi.... driclor pomohol, ale ked vysusil pokozku a svrbelo.... dakujem

sunnysweetie

Fa aloe vera yoghurt..vazne dobry..ja ho mam rada..ale tiez mam strach z tej rakoviny :(
kamoska pouziva taky antiperspirant, po ktorom sa tyzden vobec nepoti..ale toho by som sa bala este viac :(

0salma0

antiperspiranty sposobuju rakovinu?blbost ved skodliviny sa dostavaju von aj inymi castami tela a k lymf.uzlinam sa mimochodom nemaju ako dostat...a hlinik? je uplne ine ho jest a ine davat na pokozku lebo cez pokozku sa ti nedostane priamo do tela ale zostane na povrchu a kedze sa pokozka neustale regeneruje tak ten hlinik sa dostava von...a navise ved aj muzi pouzivaju antiperspiranty takze pricina preco narasta pocet zien s rakovinou prsnika bude asi niekda inde

nata

poznam jednu dievcinku ktora nemala rovno rakovinu ale z upchatych potnych zliaz v podpazusi z deodorantov obsahujuich aluminium sa jej vytvorili vredy plne toxinov a hnisu ktore jej vyoperovali....hrozne...
koli tomu ze chcela zabranit poteniu ktore je vlastne prirodzene len preto, ze firmy ktore prezentuju potenie ako nieco strasne chcu zarobit...hlavne sa umyvajme doprajme co najmenej chemikalii nasim telam a otocme sa blizsie ku prirode tam je vsetko a odtial pochadzame....takze vsetko prirodne je nam akoby vlastne cize nie skodlive...

malinka

agina: Avon sa da objednat cez net na www.avon-online.sk
all:vsetko toto ma dost nastrasilo, dneska som skumala spreje v drogerke, najviac sprejov-deodorantov bez hlinika ma Fa.

agina

Mahuliena a tie neobsahuju aluminium zirkonium????Pozri sa dozadu na obal a zisti, potom daj vediet.Okrem toho, nepoznam vo svojom okoli avon lady, takze si to nemam kde objednat.