Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mužský názor!

Príspevok v téme: Mužský názor!
Loira

Všimla som si že páni tu veľmi ochotne komentujú podobné príspevky tak aj ja sa popýtam.
Bol tu príspevok dievčaťa čo je veľmi chudé a pýtalo sa či sa chlapom také páčia. Ja nie som chudá. Ale ani tlstá nie som, taká som medzi.
No proste, jedna kamarátka moja je taký ideál krásy a včetci ju chcú. A mne povedal jej frajer že ja by som sa nepáčila ani jednému jeho kamarátovi. Dosť drsné, čo poviete?
Viem že nemožete posúdiť, keď ma nevidíte, ale to som tak hrozná? postavu nemám ideálnu, ale mám 166 cm a 60kg. cez leto som chodila do fitka tak sa čo to spravilo :) a prsia 4. Som hnedovláska s hnedými očami, takže asi dosť tuctová. Ja neviem proste. Alebo je to problém mojej osobnosti? že neviem, ako sa to vraví, \\\"flirtovať\\\"?

pán božšký

Posudzovať tvoj vzhľad a vzhľad tvojej kamošky len na základe písmen je ťažké. Potrebovali by sme fotky vás dvoch. Inak neviem čo riešiš vlastne trošku som to nepochopil.

pistek

Prosim Ta...co si robis nieco z takehoto? Myslis...ze tam ide o lasku? Skor len o krasu.. Ak by kamaratka nedajboze ochorela, pripadne by musela uzivat lieky z ktorych by dotycna pribrala, alebo by pocas porodu ci po porode ostala pri tele...tak by ju zrejme ten jej opustil, vykaslal sa na nu...lebo vsak jeho kamarati taketo baby nemusia))) a jemu predsa viac zalezi na nazoroch atd partii kamaratov nez na jeho "laske"))
Nemyslim si, ze mas co svojej kamaratke zavidiet...a teraz netocim o tip-top postave, ale o tom chlapcekovi po jej boku. A Ty nestresuj. Drz sa toho v com si zacala cez leto na sebe pracovat. Aj Ty si raz najdes k sebe fajn chalana.
Ja mam o dost rokov nez Ty a aj vyssiu nadvahu. Lenze ja som cely zivot baculka. Takze ani neviem, ake je to byt vobec stihlunka. A to pritom aj sportujem...dokonca som zavodne hravala hadzanu vojejbal, ci okrem toho hravala tenis stolny tenis...teraz je to skor plavanie fittko. Rada vyvaram vypekam a isto sa netvarim ze priberam zo vzduchu))) A napriek tomu, ze mam nadvahu (nie ako Ty ale viac), som proste zena krv a mlieko, pritom ziadna ohavka..tak o nezaujem opacneho pohlavia som nikdy netrpela. A uvedom si jedno...svet nie je len cierno-biely...tak ako aj ludia. Takze to neber tak, ze vsetkym muzom sa pacia len anorekticky, vychudnute dievcata kost a koza atd. Takze hore hlavu, pokracuj v com si zacala, bud mila laskava srdecna mudra, nahod uprimny usmev od uska po usko, maj ziarivy pohlad a iskru v ociach a tes sa zo zivota:)

wreck

Loira, toto sa nauc a nebudes si vediet medzi chlapmi vyberat -- www.youtube.com

;)

(a hmotnost mas celkom v norme, nie je dovod na vycitky)

youki

Cisielka co ukazuje vaha a meter nemaju bez kontextu skoro ziadnu vypovednu hodnotu. BMI a vsetky podobne veci su len velmi orientacne, lebo dost zalezi od typu postavy, hmotnosti kosti, pomeru svalov...
Ak sa venujes fitnes, kludne mozes byt s tymy cislami v norme, dokonca aj mierne podvyzivena.

Nazor: Mne sa nepacia chude/slabe dievcata. Skor hladam zdrave zeny (ktore nemaju problem v pripade potreby odniest tasku s nakupom :) - kto si nevybuduje silne telo v mladosti, ostane tak cely zivot.

chumaj55

normalna postava podla mna, riesis hluposti, vidim ze dalsia baba co si nabalila gentlemana, hento by som frajerke nepovedal ani keby to bola 100x pravda

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mužský názor! - Fórum - ZDRAVIE.sk