Velka hrca pri nohavickach

zuzzzz

To prehladnutie aj mne napadlo,...mne sa takto urobila taka velká bolava zapalená hrča raz hore pri oku v tom zahybe ako začína nos a tiež mi vraveli že to je z chladu ,lebo som pracovala v chladiacich boxoch. Asi to má niečo do seba..

zuzzzz

Tak to musel byť zažitok že zelenožltý hnis ,fujha :D My baby si tolko toho musíme pretrpieť,akoby nestačil pôrod.. :D
ja mam noveho gynekologa takže musim isť najprv na prvú preventivku a pozrie sa mi pritom aj na toto,preto sme to museli odložiť . ZAkon schvalnosti :/ ale snád dovtedy sa nič nezmení,z rezania by som asi odpadla..

tripi,choď ku doktorovi,nečakaj radšej..

ni-ka

a inak,odvtedy som to nemala...holim sa pravidelne,ale z toho to myslim nebolo,zapaleny vlasovy korienok je malicky...mama tvrdila ze som prechladla-ako som sedela na studenom...tak neviem ci to je len taka babska povedacka:-)
vlastne ani neviem z coho to bolo ale uz som to nemala...

ni-ka

ja by som asi necakala,isla by som s tamponom,vsak doktorovi povies co je vo veci,staci mu pohlad na kožu...:-)
ono to dost bolelo samo o sebe,kazdy den som to natierala a jeden den pri natierani mi z toho zacal tiect zlto zeleny hnis...bleee...mne doslo hned zle,je to nechutne,tolko hnisu som nikdy nevidela...:-)
a potom som to uz len dezinfikovala tusim...to uz si moc nepamatam, v pamati mam len pohlad na tecuci hnis...fuj,v tomto som strasna padavka :-D

zuzzzz

fuha, no pekne ,a odvtedy si už nemala stým problem? že otrava krvi no krása..ja už to mam 3tí týžden a ešte musím počkať týžden lebo som prave dnes dostala svoje dni takže som musela odložiť gyndu.. :( Snáď dovtedy sa nič nezhorší .
A ked ti to vyhnisalo nebolel ťa ten proces? alebo si normálne fungovala akoby nič ? :)

ni-ka

nijak...ja som to mala asi tyzden,potom som sla lekarovi-napisala som ti co mi povedal on...ze si to mam natierat takou ciernou mastou(nazov uz neviem) a malo by to vyhnisat a vytiect...a ked to nepomoze tak sa to musi rozrezat a vycistit...inak moze to lozisko hnisu nainfikovat krv a hrozi otrava krvi...
ja som to mala na tom istom mieste, bolo to take tvrde a dost velke cerveno fialove a tiez to pichalo a rezalo:-( ja som to mala asi 3 cm velke,tiez som sa zlakla ze co to je...vtedy som mala asi 17 rokov...

ni-ka

je to podkozny vred-absces...chod koznej alebo gynekologovi, dostanes mast na vyhnisanie, po tom ti hnis vytecie a ulavi sa ti...inak hrozi ze ti tam zatvrdne a budu ti to rezat...