Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy so žalúdočnou kyselinou.. ako sa stravovať?

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin roznych enzymov mikrovlaknin a probiotik.
Ked ti kvasi v zaludku znamena ze nemas dost kyselin. Kyseliny totiz konzervuju tj zastavia kvasne a hnilobne procesy. Ved kazdemu je jasne, ze napr nakladanie uhoriek ko kysleho nalevu ich zachova aby neplesniveli nekvasili ani nehnili.Vtedy aj tvoje vlastne pankreaticke enzymy su ovela menej ucinne. Pala vznika ked nasledkom kvasenia vyvinute plyny a peny vytlacia jedlo do pazeraka a kedze tento nie je chraneny proti kyselinam ako zaludok, tak ho kyseliny napadnu.
Zialbohu lekari az na male vynimky palu potlacaju tak, ze potlacia vyrobu kyselin, tj nie je co palit. Tym, ale znicia cely traviaci proces, naviac otvoria telo na volny vstup roznyh mikrobov, tj aj skodlivych ako hnilobne, kvasne a patogenne/chorobne.

miris

viem ti poradiť čo robiť, ale museli by sme sa stretnúť osobne :-) alebo aspoň cez maily a nie tu, mám to osvedčené pomohlo to môjmu ocinovi, ktorý mal tiež vredy a kyselinu pravidelne :-(

Shayleen

Tak to máš po otcovi ako ja :/ skúšala si pantoprazol? Mne pomáha a čo mne osobne ešte pri žalúdočných bolestiach pomáha je kamilkový čaj

Zuzka535

no chodím od mala ku gastroenter...mala som už aj dvakrát preliečeného helicobactera..s kyselinou bojujem od siedmeho ročníka zákl.školy. Nikdy mi to lekárka poriadne nevysvetlila a mňa to veľmi zaujíma prečo mám také problémy..vraj mám citl.žalúdok...je pravda, že som stresový typ. V lekárskych správach mi tam vždy píšu Biliogastrický reflux..V rodine máme problémy so žalúdkom.Otec mal aj vredy.A mama má asi podobné problémy ako ja..Ono to nieje len o kyseline..vôbec mi netrávi, brucho tvrdé ako kameň, nafúknuté, kyslosť v ústach atď.Keď mám tieto stavy neviem dať žalúdok dokopy..inokedy sa to dá ale tiež si musím dávať pozor čo jem.

redka

asi myslim palenie zahy, grganie, nafuknutost a pod... ale to iste moze sposobovat aj nedostatok kyseliny.. a praveze v mnohych pripadoch si ludia myslia, ze ich pali zaha z prebytku kyseliny, tak si nasadia antacida a tym vsetko len zhorsia... to palenie moze vznikat aj preto, ze mas slabu kyselinu resp mas jej malo a jedlo ti tam kvasi hnije, miesto toho, aby sa rozlozilo a posunulo sa dalej... tiez ti mozu chybat enzymy na rozhlad jedla... ked ti to tam zacne hnit kvasit, tak sa ti to potom moze vracat opacnym smerom a tam niekde vznikne ten pocit palenia... preto sa pytam ci mas nejaky "vedecky" dokaz tej zvysenej kyseliny alebo ide o samodiagnostiku...

Shayleen

@redka: ty si nikdy nemala kyselinu? Poprad. Fakt nevieš čo to je? Na to vyšetrenie nepotrebuješ stačí keď ju už cítiš. . .

hanka9

Zadaj do vyhladavaca RNG zaha, resp. RNG pala, alebo RNG travenie a tam sa dozvies vsetky PODSTATNE veci tykajuce sa tvojho problemu. P.s- a dozvies sa aj to, ze mozno nemas nadbytok kyseliny, ale presny opak, t.j. jej NEDOSTATOK.

Shayleen

Kuchynská úprava:
Používame varenie, dusenie, pečenie vo vodnom kúpeli, v alobale, v mikrovlnnej rúre, na grile bez potierania tukom. Mäsá opekáme na sucho, tuk pridávame do hotových pokrmov, aby nedochádzalo k prepaľovaniu. Mäsá polievame netučným vývarom z kostí, mäsa, zeleniny alebo vodou. Zakázané je vyprážanie! Jedlo zahusťujeme múkou rozmiešanou vo vode alebo v mlieku, trenými zemiakmi, mixovanou koreňovou zeleninou, múkou, krupicou apod. Múku môžeme pre lepšiu chuť a farbu opražiť na sucho do ružova. Nevhodné je zahusťovanie zápražkou a príprava pokrmov na cibuľovom základe.

Vhodné potraviny
Nápoje:
Čaj ruský i z byliniek, ovocný, mlieko sladké i kyslé, obilninová káva, kakao, malcao, ovocný sirup, džús, mušt, minerálka s menším obsahom CO2, biokys, acidofilné mlieko
Pečivo:
Sucháre, rožky, piškóty, senviče, staršia vianočka, netučné sušienky, neskôr starší biely chlieb
Mliečné výrobky:
Jogurt biely i ovocný, tvaroh, žervé, tavené syry, krájaný syr, puding, smotana, šľahačka.
Mäsá:
Hovädzie, bravčové, teľacie zbavené viditeľného tuku, kurča, morka, králik, holúbä, kapor, šťuka, filé, pstruh, šunka, šunka hydinová
Prílohy:
Zemiaky, zemiaková kaša, ryža, cestoviny, knedľa žemľová, knedľa jemná žemľová
Omáčky:
Bešamelová, kôprová, pažítková, paradajková, citrónová, chrenová
Zelenina:
Mrkva, zeler, petržlen, špenát, hlávkový šalát, cvikľa, zelená fazuľka, tekvica, čakankové puky, špargľa, malé množstvo mladej repy (vodnice), zeleného hrášku, karfiolu, brokolice do polievok, nákypov, usadenín, paradajky podľa znášanlivosti
Ovocie:
Jablko, pomaranč, mandarínka, grapefruit, broskyňa, marhuľa, banán, hrozno bez kôstiek, (slivky, ringloty, čerešne, kiwi podľa znášanlivosti )
Šaláty:
Z dovolených druhov zeleniny, koreníme citrónovou šťavou, pažítkou, kôprom, petržlenovou vňaťou
Kompóty:
Z dovolených druhov ovocia
Med, džem
Korenie:
Zelené vňate – petržlen, pažítka, kôpor, bazalka, saturejka, kerblík (bedrovník), mäta, estragón, dobromyseľ, majoránka, rasca, citrónová a pomarančová kôra a šťava z omytých plodov, vanilka, škorica, solíme mierne. Z hotových zmesí možno použiť Korenitú zmes bulharskú šalátovú a Korenitú zmes talianskeho emARKO, ktoré sú zložené zo sušených zelených vňatí.
Múčniky:
Z cesta piškótového, snehového, plnené džemom, tvarohovým krémom, nastavovaným krémom (puding šľahaný s maslom), ovocné rôsoly so snehom z bielkov, pudingový krém s ovocím, tvarohový krém s ovocím, bublanina s povoleným ovocím.
Vajcia:
Používame do pokrmov, samostatne nie viac ako 1 ks denne, bielky neobmedzene.
Tuky:
Maslo, Rama, Flóra, kvalitný olej

Pri nekomplikovanom priebehu ochorenia žalúdka je možné zaradiť do jedálneho lístku aj iné potraviny. Z údenín povoľujeme hydinovú salámu, hydinové párky, debrecínsku i cigánsku pečienku. Ďalej povoľujeme vnútornosti – pečienka, ľadvinky. Z konzervovaných výrobkov použijeme tie, ktoré sú určené pre pečeňovú, žlčníkovú a žalúdočnú diétu.
Na dochutenie pokrmov je možné použiť malé množstvo cibule, cesnaku a chrenu.
Pacient má možnosť zaradiť aj iné potraviny do svojho jedálneho lístka a vyskúšať si ich znášanlivosť, ktorá môže byť celkom individuálna.

Nevhodné potraviny
Nápoje:
Zrnková káva (u dospelých pacientov povoľujeme 1 – 2 šálky denne, ak lekár neurčí ináč), čokoláda, ostré ovocné a zeleninové šťavy, Coca Cola, Pepsi Cola, Tonik. Alkoholické nápoje väčšinou zakazujeme, individuálne možno povoliť prírodné víno alebo pivo v obmedzenom množstve.
Pečivo:
Čerstvý chlieb, dalamánky, čerstvé kysnuté pečivo a múčniky, lístkové a linecké cesto, vyprážané múčniky, maslové sušienky plnené a polievané čokoládou.
Mliečne výrobky:
Syry zrajúce – Romadúr, Olomoucke syrečky, plesňové, s príchuťami – paprikové, zeleninové, cesnakové apod., pomazánky s pikantnou príchuťou, jogurty s obilím.
Mäsá:
Tučné všetkých druhov, údené, baranie, zverina, párky i diétne, salámy, tučné ryby, vnútornosti, tlačenka, jaternice, krvavnice, klobásy, jaternicové kaše, paštiky, mäsové konzervy, huspenina.
Prílohy:
Kysnuté knedlíky, vyprážané hranolky, opečené zemiaky, zemiakové a iné krokety, zemiakový šalát s majonézou.
Omáčky:
Hubová, smotanová, horčicová, uhorková, tatárska, žĺtková.
Zelenina:
Tvrdá a zdúvavá: kapusta, kel, reďkovky, papriky, uhorky šalátové a sterilizované, cibuľa, cesnak, vo veľkom množstve karfiol, repa (vodnica), pór, sterilizované zeleninové zmesi.
Ovocie:
S tvrdými šupkami a zrniečkami, nezrelé: hrušky, jahody, maliny, kiwi, ríbezle, egreše, čučoriedky, brusnice, černice, hrozno.
Korenie:
Čierne korenie, nové korenie, bobkový list, paprika mletá, tymián, rôzne zmesi korenia, horčica, kečup, sójová omáčka, worchester, maggi.
Tuk:
Loj, sadlo, škvarky, slanina, majonéza.
Múčniky:
Kysnuté, ťažké tučné so šľahačkou a tučnými krémami.
Rôzne:
Strukoviny, orechy, mandle, mak, zemiakové lupienky, chrumky a všetko, čím si nie ste istí alebo čo vám robí ťažkosti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy so žalúdočnou kyselinou.. ako sa stravovať? - Fórum - ZDRAVIE.sk