Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s kolenom

Príspevok v téme: Problémy s kolenom
20112014

Zdravím...som 9 mesiacov po operácií kolena (artroskopia) má m s ním znovu problémy už 3 krát cez leto sa mi tam vytvorila voda ..po vytiahnutí som mala pokoj asi 50 dní...pred troma dňami som bola vyťahovať vodu znovu len už to nie je tak ako pred tým... opuch nad kolenom ostal koleno sa nedá zohnúť...vždy po vytiahnutí sa mi koleno ukludnilo a bolo to dobre...teraz neviem čo sa deje...11.11. som objednaná na rezonanciu len aj tak budem musieť čakať ešte dlho ak ma objednajú a operáciu.., nejaká rada z čoho to môže byť ? Ďaujem..

najzlavy

Chcete ušetríť až 90% na tovar, cestovanie, služby a iné choďte na www.najzlavy.sk
Najlepšie zľavy na Slovensku Vám prináša www.najzlavy.sk !
Ak hľadáte najlepšie zľavy toto je správne miesto, či už ste z Banskej Bystrice, Trenčína, Čadce, Bratislavy alebo iného mesta na Slovensku, NajZlavy.sk Vám prináša kompletnú ponuku zľavových kupónov na pobyty, jedlo, tovar a na mnoho iného. Preto sa vždy oplatí hodiť očko na náš web a zistiť aké zľavy aktuálne bežia, však prečo neušetriť 50 až 85% vďaka naším kupónom? Robíme tie najlepšie zľavy na Slovensku.

20112014

rozbor toho výpotoku mi robili ale nič sa nenašlo...nič žiadne vyšetrenia len predoperačné a MRI a z toho usúdil artroskopiu, že mám poškodený meniskus a to bolo všetko a teraz to mám znovu...mám dvojičku ktorej nedávno zistili cukrovku a jej doktor sa jej pýtal či má niekoho v rodine kto má problémy klbmi a so štitnou žľazou tak jej povedal, že to môžem mať z cukrovky ale ja ju nemám no nemala som teraz neviem už čo to je ...

ni-ka

a rozbor exsudatu (tej vody z kolena) ti robili?ako to doktor uzavrel?
lebo priciny vypotku mozu byt rozne-mozu byt z udretia, mozu byt z poskodeneho kolena(chrupavky,menisku atd), mozu byt z artritidy alebo autoimunitneho ochorenia atd...
preto sa robia vysetrenia krvi, rozbor vypotku, MRI, CT, az potom sa robi artroskopia-ak sa nenajde pricina inde...

20112014

ni-ka no mne sa pred tým asi rok robievala voda v kolene a neviem z čoho ...doktor povedal, že som sa musela niekde buchnúť alebo nejaký úraz ale nič také som nemala...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s kolenom - Fórum - ZDRAVIE.sk