Mamičkin maznáčik?

Príspevok v téme: Mamičkin maznáčik?
Shejla

Chcela by som od vás radu alebo aspoň názor,čo si myslíte o mojom vzťahu.Viem že cez internet sa nedá riešiť vzťah,lebo spoznáte iba môj názor na partnera a jeho nie ..ale aj tak by som chcela od vas počut názor.Môj problém je taký ,že ak sa pozriem do budúcnosti,tak nejak mam strach mat niekedy rodinu s mojím partnerom,pretože sa mu nechce chodit do prace,resp.si prácu vobec nehlada,ma iba take brigady kde zarobi par drobnych...to mu staci,lebo ma na benzin a moze prist za mnou.Vsetko co potrebuje stravu,oblecenie,auto..tak to mu platia rodicia a on ma u nich coraz to vacsi dlh...no a vobec ho to netrapi.Ja by som sla do zahranicia,kedze by som sa uz od nasich aj odstahovala ,mala uz to take ,,svoje sukromie" ale on by len sedel doma pri mamke a pocuval len ju..TO co poviem ja ,tak to neplati ale co ona tak hned sa musi ist urobit...napriklad co ja viem pytala som ho nech vymeni obycajnu ziarovku tak ano zajtra a bla bla bla..a prisla jeho mama a povedala vymen ziarovku a hned vstal a siel..Chceme ist do kina,niekam sa zabavit,na veceru -vsade chodi s nami jeho mama a skoro vsetko platim ja..ma 24 rokov a ked neni jeho otec doma spi pri mame...mna uz to nebavi...mama ho doma stale obletuje ,radi mu co si obliect,nosi mu jedlo popred nos nemusi ani vstavat od pc..ja uz som zufala ..myslite ze sa to niekedy zmeni? Alebo mam odist do zahranicia a kaslat na to?

5.5 elsa

to je ozaj zábavné spinká pri mamičke :D :D :D ty všetko platíš má brigády nech má ak nevidíš ale žiadny záujem do budúcnosti kopni ho a čím ďalej čo tam hľadáš sex asi žiadny nie keď je stále pri tej mamičke peniaze aspoň niečo :D do spoločnosti s mamičkou tak nech ide nech mu mamička nájde vhodnú kamošku čo tam hľadať ......

Matyo

tak to velký pán v 24 rokoch spať pri matke v jednej posteli, ešte ho aj dojčí alebo čo v tej posteli vlastne robia, keď tato nie je doma?! nechcem myslieť na to najhoršie :D

olivienka

wow, Sheila, tak to je sila... toto je teda veľmi nezdravý vzťah syna a matky, už aj omnoho mladší synovia, povedzme od 8 rokov, nemajú čo spať s matkou v jednej posteli... nepoviem pri nejakej výnimočnej príležitosti, že niekde na dovolenke je len manželská posteľ alebo čo, ale takto dobrovoľne, vo veku 24, to je už na diagnózu :-o a že s vami jeho mama všade chodí a ešte k tomu potom ty platíš, tak to je už úplne... nechcem byť tvrdá, ale na takého by som sa vykašľala - a podľa mňa ho to ani nebude príliš trápiť, veď prvoradá je jeho mama, ako píšeš aj na tom príklade so žiarovkou. chalan za to zrejme nemôže, je to úplne zbabranou výchovou, ale to už ty nenapravíš, radšej počkaj, kým stretneš niekoho dospelého, pre koho budeš na prvom mieste ty

Fleur-de-lis

tvoja intuícia ťa vedie správne. Aj keď máme niekoho radi, ten niekto nemusí byť dosť zrelý do vzťahu. A to je váš prípad. Ak je to tak ako to opisuješ, tak spravíš výborne ak sa s ním rozídeš. Možno tam nefungujú aj iné veci, na ktorých môžeš mať vinu ty, ale tak či onak, on je nezrelý, nesamostatný a závislý na matke. Toto nikdy nie je vhodné do vzťahu a mať s ním rodinu len by si sa trápila... On potrebuje dozrieť, či sa mu to ale podarí, no kto vie.

LMarika

Podla toho, co pozorujem okolo seba ludi, ktorych poznam, kedykolvek ak nejaka zena chcela nieco urobit (napriklad odist do zahranicia) a nakoniec to neurobila kvoli priatelovi, vzdy to len olutovala. Napriklad kamaratka chcela ist na VS - informatika, kam bola aj prijata. Ale prijata bola aj na inu skolu pochybneho zamerania (nebudem komentovat nazov odboru, aby sa tu nahodou este niekto neurazil), kam chodil aj jej frajer, ktoreho rodicia robili na ministerstve a chlapca, ktorehmu priroda vela rozumu nenadelila, strcili na taku skolu, na aku ho strcili s tym, ze teple miestecko v kancelarii na ministerstve uz nanho cakalo. Rodicia jej radili a vobec, vsetci sme jej radili, nech radsej ide studovat informatiku, s ktorou sa uplatni, ale ona si vybrala tu druhu skolu, samozrejme kvoli priatelovi. Vztah sa nakoniec rozpadol (vsak samozrejme, ved ktory vztah sa nerozpadne?) a mlada dama teraz sedi doma rodicom na krku nezamestnana, lebo sa s danou skolou nevie uplatnit a lutuje, ze nesla radsej studovat informatiku, na ktoru bola prijata a ze si neurobila po svojom. Takychto prikladov by som tu vedela spomenut milion, ale potom by uz bol moj prispevok taky dlhy, ze by ho nikto necital. Moja rada pre teba: V zivotne dolezitych veciach, ako je vyber VS, odchod do zahranicia, prestahovanie sa do Bratislavy, a podobne... NIKDY, ALE NAOZAJ NIKDY nepozeraj na to, co chce frajer, ale urob si po svojom, lebo inak to neskor po rozchode trpko olutujes! Ak ta naozaj lubi, pojde do zahranicia s tebou. Ak tam s tebou ist nechce, odid sama a tahajte to na dialku. Ked je laska silna, prezije aj docasne odlucenie.

Agnes989

Tvoj priatel nie je celkom v poriadku. Este aj spi pri mame, jak keby mal 5 rokov. Ked idete na rande, mama vam robi doprovod. Vsak to nie je ziaden dospely chlap, to je male decko, jedno aky datum narodenia ma napisany v obcianskom. Divim sa, ze si to s nim vydrzala dva roky, ina by po mesiaci usla. Chod do zahranicia a ani sa neobzri. Mozes sa ho spytat, ci nepojde s tebou, ale len aby si mala svedomie ciste, lebo na 100% nepojde a chod. Ja som robila uz v Rakusku, Nemecku, Anglicku, Svajciarsku a poviem ti, su to uzasne zivotne skusenosti. Posunu ta vpred.

MultiLevel

Spi pri mame? Fuuuhaa...
Moj nazor bude dost podobny tym ostatnym. Nevidim to moc ruzovo. Uz teraz chlapec vykazuje znamky toho, ako sa bude neskor spravat vo vztahu. A to nie je dobre. Naozaj nie je v poriadku, co z neho jeho mama vychovala. Zjavne ako jedinacik dostaval vsetko pod nos a pocuva mamicku na slovo, zjavne ho matka podporuje aj v tom nic nerobeni, ved nech sa synacik moc neprepina kedze sa este narobi v zivote :D. Predstav si to spoluzitie...taka mama sa vam bude aj neskor starat do vasich veci a to nie je spravne a dobre pre hoc aky par...to ze s vami chodi von, ako raz za uhorsky rok by to bolo ok, nech tetka nesedi stale doma...ale i tak, je to velmi zvlastne...
Zalezi velmi na tom, ako by sa spraval az by ste zili spolu, ale ci si ochotna ty tahat to s nim tak dlho....nebudete totiz spolu byvat ani o mesiac, ani o pol roka, to je iste, kedze nema poriadnu pracu. Uvedom si, co chces. Ak toto skutocne nie je zivot aky chces viest, radsej si dajte zbohom

Shejla

Ďakujem vam za nazory...ja to v podstate uz davno sama viem ...je mi len smutno ze ani po dvoch rokoch sa nezmenil...mam ho rada ale odist bude lepsie ...este raz dakujem

embryo

obavam sa, ze ti zostava uz iba posledna moznost... odist do zahranicia a dufat, ze sa zmeni

uvidis ako na to zareaguje, ci zostane nadalej pri mame, kde ma vsetko zabezpecene a nemusi ani pohnut prstom alebo pride za tebou...