Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozne "trouble"

Príspevok v téme: Kozne "trouble"
Mentorka

Dobry den,
neviem si rady s mojim koznym defektom, ktory ma trapi uz od utleho veku. Spustacom boli zrejme ekzemy, no tie pominuli, ale problem ostal. Moja koza na oboch nohach od stehien az po clenky je obsypana drobnymi vyrazkami, ktore nesvrbia, koza je sucha, zacervenana, drsna. Ak by ste sa uz niekedy stretli s tymto problemom a vedeli si s nim dat rady, prosim vas o pomoc. Moja kozna doktorka s tym bojuje uz dlhe roky no, zial, nebadat ani najmensie zmeny. Este by som chcela uviest fakt, ze v lete sa to o dost lepsi, koza nie je az tak drsna, je hladsia a menej ovyrazkovana. Dakujem za ochotu.

Fleur-de-lis

alebo paleoforwomen.com
z nemčiny urgeschmack.de

Ja som čítala skoro všetko zo zahraničných stránok a veľmi veľa :D Ak chceš také menšie zhrnutie tak napíš mail a ti môžem napísať :) plus samozrejme je dosť tých stránok na nete...

redka

o paleo je kopa stranok a knih... napriklad ja mam doma knihu Moderne paleo... stranka napriklad paleolit.sk a podobne... aj vlado zlatos tusim ide tymto smerom a ma pekne clanky.... ak zvladas zahranicne stranky tak napriklad tusim welnesssmama sa tym zaobvera... niekedy aj mercola o tom pise...

Mentorka

To paleo ma dost zaujalo, poradis mi, prosim, kde sa o tom mozem docitat co najviac a kde sa mi mozu poskytnut co najpresnejsie informacie? Vdaka

Fleur-de-lis

Áno, myslím, že mohlo.

Ak nič povrchové nepomáha a si otvorená skúsiť aj náročnejšiu zmenu, tak si preštuduj paleo stravovanie a skús to na 1-3 mesiace. Keď nepomôže, tak nič... Ale ja si myslím, že by mohlo.

Ale daj si pred tým určite spraviť testy aj na potravinovú intoleranciu (aj na cukry) a radšej aj na inzulínovú rezistenciu. Ak ti tam ukáže niečo problémové, tak by som skúsila najprv to, je to určite menšia zmena ako paleo :)

Ja ti radím len z oblasti, ktorej sa ja venujem, takže samozrejme, že tam môžu byť aj iné riešenia, o ktorých ja neviem...

Mentorka

Fleur-de-lis, testy na potravinovu intoleranciu som robene nemala, iba na potravinove alergie, myslis, ze by to s tym mohlo mat nejaky suvis?
Embryo, keratosis pilaris sa dost podoba na to, co mam ja, tazko posudit, pretoze u mna je to nastastie trochu menej intenzivne, ako mi vyhodilo na obrazkoch na google... Pokusim sa este patrat, co je za tym.
DAKUJEM VAM

embryo

tvoj opis sedi na keratosis pilaris, zial neda sa to uplne liecit, ciastocne sa to da zlepsit mastami s obsahom urey, ktora zmiernuje priznaky

www.medisuv.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozne "trouble" - Fórum - ZDRAVIE.sk