Mám necitlivé miesto na stehne

poradimtiti

hawai - no presne to iste som mal, netrplo, len necitlive, inak nijako to nevadilo chodzi ani nicomu, len mi to liezlo na nervy a bal som sa, ci za tym nie je nieco viac. Vacsinou sa to objavilo ked som dlhsie stal, ale niekedy iba tak z nicoho nic. Absolvoval som mnostvo vysetreni asi 6 mesiacov na Kramaroch a nic nenasli. Potom som zo zufalstva skusil homeopatiu a nejako to zabralo ihned po prvom uziti homeopatik, hoci na to vobec neverim a bolo mi to uplne jedno, len mi liezlo na nervy, ze to lekari nedokazali vysetrit a liecit. Mne homeopat povedal, ze to bol nabeh na sklerozu multiplex, ale fakt neviem ci si vymyslal alebo to bola pravda. Pisem to iba ako ciste moju skusenost, na nic ta nenahovaram, nic nepropagujem. Skusal som potom homeopatiu aj na ine veci a bolo to tak 20:80 v jej neprospech. Musis sa rozhodnut sam, co urobis. Mozno ten RNG, ci aku to tu ma skratku by ti vedel poradit.

15hawai15

je to na vrchnej strane stehna spredu, nie je to strpnute, ja to vobec necitim pocas celeho dna len na dotyk to nie citlive neboli to nestipe nestrpne mi to, ďakujem všetkým za rady

redka

tiez som to mala na oboch stehnach po stranach dost velka oblast... vysvetlovala som si to tym, ze som asi zmrzla v zime ked som nemala dlhu bundu... mala som to neskor aj na vonkajsej strane lytok ale dodnes neviem presnu pricinu... ale preslo to... niekde som o tom cosi citala ale asi to nenajdem uz....

poradimtiti

Je to na vrchnej strane stehna, cize vrchna cast nohy zpredu? A raz to mas strpnute a potom to prejde? Je to ked stojis, sedis, kracas...?