Zmrazovanie ranky na krčku maternice

333lenka333

Ahojte, uz niekoľko mesiacov sa moje gynekologička snaží vyliečiť moj zápal krčka maternice.Bohužial antibiotika akosi nezaberajú.Vraj mám už nejaký chronický zápal a z krčka maternice mam aj mierne krvácanie.Vravela mi o zamrazovaní, že veľa ženám to pomohlo a už zápaly nemali. No ja som ešte moc mladá a vravela že by mi ten zákrok nemuseli urobiť z dôvodu že ešte budem mať viac partnerov.Neviem čo mám robiť, už niekoľko mesiacov ma trápia nepríjemné výtoky a na antibiotiká už nervy nemám keďže nezaberajú. Ak niekto vie o tom viac prosím napíšte mi nejakú radu príp. skúsenosť. Ďakujem

jazzy

Ahoj.Zmrazenie caka asi aj mna, neviem to naisto, preto sa chcem spytat, ci sa to robilo ambulantne alebo ste lezali na gyn. oddeleni a kolko dni. Robilo sa to v narkoze, alebo pri vedomi? Budem musiet ostat doma na marotke, alebo mozem nastupit do prace. Utorok idem za gynekologom, ale som nedockava, tak sa pytam takymto sposobom. Dakujem za odpoved.

leda

baby,na chlamydie sa odbery robia len na doporucenie lekara,alebo vyslovene na poziadanie pri nejakych problemoch,vytoky,potraty,mimomat.gravidita.pri vytere sa pouziva tycinka so specialnou"bunicinou".je to financne narocne vysetrenie,preto sa len tak nerobi,ako bezna kultivacia.mozte byt nakazene roky,ale pride sa na to,len ked sa robi toto konkretne vysetrenie.

damela

Samozrejme ze dusikom, len inac ako ked ti vypaluju bradavicu na prste. To najprv taku vacsiu nadobu naplnia dusikom, a potom to nejakymi hadickami ci cim, zavedu do posvy.

damela

Tak kazda zena to znasa inac....niektore to vobec neboli, ine to boli velmi...doc. (neviem kto si,ci zena ci chlap).No a ten vytok som ja mala taky vodovejsi, slabucko biely, ale siel mi brutalne na nervy, a myslim, ze aj preto som stale mavala mykozy.Uvidim, ako to bude prebiehat dalej, lebo mykozy pretrvavaju stale.

broni

ja som mavala tiez vytok.. taky svetly, dakedy trochu do zlta a taky divny zapach.. a kultivacie skoro vzdy ze dobre, ze nic take tam neni.. moze to byt ak kvoli nejakemu nalezu na krcku, ja neviem. akurat mam kramy a cakam co bude potom, ci to bude trvat, alebo to prejde. lebo inak aj ja mavam bolesti v podbrusku a v krizoch... maju mi robit este zase nejake testy na chlamydie, aj ked v zime som mala vsetko ok... ale tak pre istotu. inak asi pojdem este k urologovi, ci to nie su oblicky alebo tak