Medzinarodne internetove zoznamky

Príspevok v téme: Medzinarodne internetove zoznamky
Sunny1706

Ahojte, máte niekto skúsenosť s medzinárodnou internetovou zoznamkou? Ak áno, aké? Boli ste spokojní/nespokojní-prečo?
A áno, budem dookola opakovať známu pieseň, že muži sa proste sami na ulici, vo fitku, hoocikde, neprihovoria žene ani za nič a to je proste fakt a nie že nie a na pokec a pod, je to samý klamár, ženatý/zadaný, zakomplexovaný alebo gramaticky v,,i\"spelý :), takže ma nebaví už čakať alebo vyvíjať iniciatívu takpovediac úplne na nič...
ďakujem ;-)

iaaanko

Milá Sunny :) Určite sa musíš tváriť neprístupne, inak si neviem vysvetliť tento "stav" čo tu opisuješ. Alebo si naozaj málo vonku "na očiach". Ja môžem povedať za seba, že ak mi niektorá baba "padla do oka" tak som za ňou šiel hneď čo-to vyzistiť. Samozrejme, keď som s nikým nechodil :) Najviac ale, ak mi dotyčná opätovala alebo naznačila nejaký signál o vzájomnej sympatii v podobe krátkeho milého pohľadu alebo letmého úsmevu, teda bola v správnom "móde", vtedy som bol ešte posmelený. Lebo ver tomu, že mnohí chlapi sú riadne odradení, len sa pozrú na ten znechutený a znudený, či dokonca ingorantský výraz, ktorými sa ľudia denne častujú. A tak potom milí potenciálni zoznámeniachtiví dobrodruhovia váhajú, a v duchu hľadajú výhovorky prečo nie, a neskôr ľutujú. Okrem toho toto je zároveň spôsob ako vieš odfiltrovať veľa nápadníkov. Iste je kategória, ktorú môžeme preskočiť, baliči "pod parou". Veď nie je nič príjemnejšie ako ožran trpiaci preludmi, že je najviac "hot" v širokom okolí.
Ďalšia vec je vytvoriť príležitosť, aby sa ťa dalo osloviť, niektoré slečny sa osloviť ani nedá, najmä ak majú "ponorené hlavy" v telefóne. Alebo málokto sa odváži ťa osloviť ak si v skupine kamarátok. Nehovorím, že choď sama všade, ale tak keď si, tak to využi, prisadni si oproti chalanovi v MHD čo "čučí" do telefónu, alebo záletne sa pomotaj v obchode alebo na inom verejnom mieste, možno aj fitko. Neukameňujte ma za tieto príklady. Ďakujem :)
Osobne ja mám čím ďalej pocit, že takých ako ty ubúda a klasické náhodné zoznámenie sa vytráca. Okrem toho, že sa z toho robí zbytočná veda, častokrát je to vnímané za otravovanie. Raz som to aj ja prepískol asi, neviem. Skúsil už na drzovku osloviť dievča v nákupnom centre, ale bolo to fiasko. Pomaly mi vynadala, že čo si to dovoľujem, že ona má priateľa. Nuž menej trvdohlavý človek, by bol asi z toho denného "balenia" navždy "vyliečený". Tam signál moc nebol, ale tak skúsil som, lebo páčila sa mi. Osobne som tento typ, kedy radšej zariskujem za denného svetla ako v zradnej noci za žiari diskotékových reflektorov a v alkoholovom opojení :) Tak ma nesúďte.

Nech tu nevyznejem ako chronický balič, čo ani nie som, ale popravde to čo opísal-a Ovečka je úplná pravda. Tiež figurujem na Badoo, Jaumo a tak, ale čím ďalej tým viac uvažujem, že to vymažem. Tak ako sa ženy sťažujete na nezáujem chlapov, moc jednoduchšie to s vami ale nie je. (Pokec je kompletne mimo tejto reality) Plus berte na vedomie limity danej soc. siete, napr. Badoo - ako niekto vám by aj rád napísal, ale môže iba ak sa vzájomne nelajknete, alebo ak nemá dotyčný záujemca kredit, tak hold smola. Takže tieto soc. siete sú v podstate ešte nižšia pravdepodobnosť, že nájdete niekoho kto vám sadne ako v bežnom živote vzhľadom na počet oslovených ľudí. Jediné čo ponúka je naozaj "zhustená" ponuka, lebo človek prezrie za pár minút toľko profilov, koľko za mesiac nebude mať príležitosť, čo i len stretnúť na živo.

Takže Sunny len si pekne nahoď najkrajší makeup v podobe nefalšovaného úsmevu a cestou do práce ťa možno trafím aj ja :D

DeniAjp

ja rozmyslam ze sa zaregistrujem na sugardaters.sk lebo som si akurat vsimla, ze to uz konecne mame aj na slovensku, myslim, ze je to popularne hlavne v USA a v skandinavskych krajinach.. co na to hovorite? poznate to niekto? pre mna to znie celkom zaujimavo

Fleur-de-lis

@Slobodna, Sunny: tak tá kamoška sa s ním zoznámila na booom.sk
Ale to je na každej zoznamke viac menej o šťastí...

Shayleen

@DE: toto tu nieje ziadna "hlupost" ale normalna tema a aj smutna pravda ze clovek uz pomaly nespoznava ci nenajde partnera tam vonku ale na internetovych zoznamkach. ja som to tiez nemala lahke, som uz 14 r v zahranici a az pred 3 r vdaka internetovej zoznamke som spoznala svojho snubenca. ako pise sunny kolko viac hlupych tem sa tu nachadza ktore mozes fakt okomentovat ze hej je to hlupe, kolky nemaju vobec sajnu o tom ci o tom a to sem vypisuju, ako vidim nemaju hranice a ani sa nehanbia zato. a co sa teba tyka: ked sa ta to netyka tak ani tie komentare necitaj a ani ich sam nekomentuj ale chod dalej...ty a tie co este nemaju partnera su radi ze vobec taketo zoznamky existuju...

Sunny1706

DE_btw, skus pozriet nizsie, kolko dalsich ludi tu riesi podobne ,,hluposti" a kolko ludi tu pomocou podobnej ,,hluposti" aj zivotneho partnera naslo :D

Sunny1706

De_dakujem pekne za nazor,uplne ho respektujem, no ak ti tak vadi moja tema a co riesim, nikto ta nenuti to tu citat, nedajboze sa este nad tym pozastavovat a komentovat to, najma ak nemas co povedat k veci - nepoznas ma, tak ma prosim neanalyzuj a nesud, lebo ak by si ma poznal/a, tak by si vedel/a, ze ja VZDY zacinam najskor sama od seba! Mozno by obcas nezaskodilo, keby si takisto urobil/a aj Ty ;-) vsetko dobre zelam...

De

Sorry ale riesis pekne hluposti :)

Ze medzinarodna zoznamka :)

Ak si aktivna a chodis medzi ludi a aj napriek tomu sa nedokazes dat s novymi ludmi prirodzene do reci, tak je asi chyba v tebe, nemyslis ?

Shayleen

Sunny Ďakujem. Musím však dodať že on je Rakúšan. A problémy koli "kultúre" nemáme a v decembri už bude 3 rok. Žijeme spolu u neho a plánujeme ďalej našu budúcnosť

Sunny1706

mod2_tak asi chodím na nesprávne miesta, inak neviem - či už to bolo fitko, cez leto aktívne hrávam tenis, chodím aj medzi ľudí do spoločnosti - zahrať si bowling do nejakého klubu, do kina, aj sa snažím čo to vidieť a precestovať, tak potom neviem - práve preto možno bude naj riešenie proste nájsť muža alebo on mňa zo zahraničia - áno áno, o odlišnosti kultúr som počula už asi 1000x, ale lepší cudzinec, ktorý mi aspoň dá najavo záujem než mĺkvy Slovák ;-)

Sunny1706

Fleur-de-lis_ budem ti velmi povdacna ;-)
Shayleen_konkretne badoo poznam a podla mna sa to tam vyrovna pokecu, co sa klamarov a zenatych/zadanych tyka, takze palec hore, ked si tam nasla toho svojho praveho, ktory neklame a nehra sa na nic/nikoho, drzim palce ;-)