Da sa v praci osprostiet?

Príspevok v téme: Da sa v praci osprostiet?
01hulaho

ake su vase zazitky skusenosti ?

Da sa z roboty ohlupnut a osprostiet doslova znizit sa na primitiva ?

predstavte si ze cely den stlacate iba ciselnu cast klavesnice, nemate normalny OS lebo tie tety a ujovia by s tym nevedeli robit, zoberiete cash a vydate naspat, pozdravite Dovidenia, to je cele, cele dni tam chodia sami chlapi, je sviatok ked pride pekna slecna,

12 hodin som v robote sam, bez kolegyne ci kolegu, a za sklom ako opica,
aj ludom vravim ze som hlupy ze aby odomna necakali zazraky,

ja viem, nepaci sa ti, tak chod, zober rozum do ruky, komunikuj, otvor sa a co ja viem co este, vypytaj si,

no neviem jazyky a nemam ziadnu VS, dokopy nic, tazko sa do niecoho dokopavam, to je pravda,

no a nemam slusny domov teda v zmysle sukromie podla vlastnych predstav kde by som konecne citil ako normalny clovek, rano vstal a vo vlastnom si uzil ranajky s gazdinou

potrebujem nieco co ma fakt bavi, este lepsie ze by ma to aj zivilo, no ok, chapem to je tazke, no jednoducho nieco, na co by som si sam mohol povedat ok toto viem ze viem, som na to hrdy, nejaky uspech ktoremu uverim sam, kym to nebude som si povedal ani frajerku si nehladam, bez zazemia a postavenia to fakt nema vyznam

nieco skuste zadelit na toto ze co vy alebo co vas napadne, hocico

Slobodna

Jáááj no CVčka si môžeš posielať do zblbnutia aj tak z toho nič nebude. Treba sa pýtať osobne, zaujímať sa. Napr. aj v tej kaviarni kam chodíš, možno si ťa všimne majiteľ, že ťa to baví, vyznáš sa a takého človeka skôr zamestná ako keď mu príde nejaké CVčko.

Kto chce, hľadá spôsoby a kto nechce, hľadá dôvody.

01hulaho

Slobodna,

Ja mam taku vlastnost, sebapodcenovanie zevraj,

No hej, rozmyslal som nad tym, a mam k tym co robia aj respekt, k mnohym

Posielal som cv do jednej predajne s kavou, nic z toho nebolo zatial,

01hulaho

prezyvka55

presne, stagnujem tam, nehybe sa mi kvalifikacia,

stratil som zaujem asi o svoj rast, no ale bahnit pisat o tom nic neriesi

treba robit

01hulaho

GoFruit

co robim s nadsenim ? rad fotim vonku, pravda, vacsinou idem s fotakom sam,

rano idem do kavairne pred tou robotou kde stagnujem a s nadsenim obcas aj s entuziazmim z nej odchadzam,

dostal som sa do stavu kedy skusam kavy z roznych oblasti, kde ju ako robia

5.5 elsa

01 hulaho to treba aj zrealizovať nie len rozprávať do júla si rozmysli čo chceš čo ťa zaujíma ktorým smerom a pozri si školy potom zobrať prihlášku vyplniť a ideš od septembra :)

Prezyvka55

Nie ohlupnut sa neda ak si sama. Ohlupnut sa da ak pracujes v kolektive a ten na teba vplyva svojimi primitivnymi nazormi ktore si nejskor osvojis. Jedine co ta moze postihnut pri tej praci co opisujes je ze budes stagnovat. Teda tvoja kvalifikacia neporastie ale neohlupnes len zostanes takou aka si ... no a to uz vies asi ty ze aka si.