Da sa v praci osprostiet?

Príspevok v téme: Da sa v praci osprostiet?
01hulaho

ake su vase zazitky skusenosti ?

Da sa z roboty ohlupnut a osprostiet doslova znizit sa na primitiva ?

predstavte si ze cely den stlacate iba ciselnu cast klavesnice, nemate normalny OS lebo tie tety a ujovia by s tym nevedeli robit, zoberiete cash a vydate naspat, pozdravite Dovidenia, to je cele, cele dni tam chodia sami chlapi, je sviatok ked pride pekna slecna,

12 hodin som v robote sam, bez kolegyne ci kolegu, a za sklom ako opica,
aj ludom vravim ze som hlupy ze aby odomna necakali zazraky,

ja viem, nepaci sa ti, tak chod, zober rozum do ruky, komunikuj, otvor sa a co ja viem co este, vypytaj si,

no neviem jazyky a nemam ziadnu VS, dokopy nic, tazko sa do niecoho dokopavam, to je pravda,

no a nemam slusny domov teda v zmysle sukromie podla vlastnych predstav kde by som konecne citil ako normalny clovek, rano vstal a vo vlastnom si uzil ranajky s gazdinou

potrebujem nieco co ma fakt bavi, este lepsie ze by ma to aj zivilo, no ok, chapem to je tazke, no jednoducho nieco, na co by som si sam mohol povedat ok toto viem ze viem, som na to hrdy, nejaky uspech ktoremu uverim sam, kym to nebude som si povedal ani frajerku si nehladam, bez zazemia a postavenia to fakt nema vyznam

nieco skuste zadelit na toto ze co vy alebo co vas napadne, hocico

Slobodna

Veru dá. Pokiaľ nestimuluješ mozgovú kapacitu a sociálne kontakty.
Kto chce, na sebe pracuje aj mimo pracovnej sféry. To čo ti chýba v práci, si kompenzuj vo voľnom čase. Nevieš jazyky? Tak sa ich začni učiť. Nemáš VŠ tak si ju sprav. V práci nemáš kontakt s ľuďmi? Tak po práci niekam medzi ľudí choď.
Záleží len od toho, či svoj stav, s ktorým nie si spokojný si ochotný aj zmeniť a pre tú zmenu niečo urobiť alebo sa len bahniť vo svojom na nič živote.

hviezda01

ja mám zase pocit,že hlúpnem z mojej "úžasnej" kolegyne,furt len nadáva a frfle a stále sa jej niečo nepáči.
Tiež mám pocit,že z nej hlupnem..:-D

01hulaho

prave toto pocuvam stale a stale dookola ze ty sam a ty SAM,

ja uz sam som

a to sa mam este sam z toho dostat

povzbudenie niet, no ano, treba byt vraj pozitivny

De

Nikto ti neprinesie za teba zivot, kde sa budes po pracovnej stranke plne realizovat a este sa tym aj zivit.

Iba jedine tym sam seba mozes korigovat tak, aby si zil podla vlastnych predstav. Musis byt aktivny a iniciativny sam za seba, sam sa ucit nove veci, sam premyslat nad tym co by si vedel robit a ako sa tomu vypracovat, ako najst sposoby na obzivu ktore maju pre teba zmysel a podobne.

Je to dost narocna cesta.