Mladsi frajer?

Príspevok v téme: Mladsi frajer?
sewie

Zdravim,

tak pridam dalsiu temu ktora predpokladam rozprudi diskusiu a prinesie rozne nazory. Mam 28 a uz hodne dlho som bez dlhsieho vztahu. Proste stale cestujem a nejak som nemala stastie na to stretnut niekoho kto by sa pozdaval atd atd...

Pred nedavnom som stretla chalana-muza, ktory sa mi na prvy pohlad zapacil-padli sme si do oka a boli sme uz na niekolko rande, padli pusy, drzania za ruky a taka ta klasika:P...
je u vsak jedna vec ktora mi nejde vytlct z hlavy- je odo mna o 4 roky mladsi! Mozno to robi zo mna pokrytca lebo ked kamoska mala podobnu dilemu tak som jej povedala aby sa na vsetko vykaslala a riadila sa srdcom , ale ja neviem...nemozem si pomoct..stale mi behaju v hlave veci-co si pomyslia rodiny, co si pomyslia kamosi, nechcem aby mi kecali ze som na zajacov a podobne blbosti...a co ak s nim zahodim rok, dva a potom uz fakt budu vsetci "v mojom veku" zadani a ja utrem hubu...

Mimochodom mne ludia hadaju maximalne tak 23 rokov takze toho ze by niekto na nas na ulici divne cumel, sa fakt nebojim...

Je to fakt taky velky rozdiel, alebo zbytocne vysilujem?
Inak ma pracu-IT(Klasika:D) podla toho co mi opisoval co robi tak hlupy teda urcite nebude:D

Prosim o radu, nazor...je to velky rozdiel, je to divne alebo zbytocne hladam problemy ?

sewie

dakujem zuzka,

snad to nabuduce vyjde:) Po pravde mala som zo zaciatku z neho taky zvlastny pocit-nielen kvoli veku a v tomto(v mojich pocitoch) sa zial vacsinou nemylim...ale nevadi- je este kopec ryb v mori:)a teraz aspon viem ze nemam nabuduce riesit hluposti:)

Zuzka.forum

sewie,
aha, nevšimla som si tú poznámku o rozchode, no tak už máš po probléme, možno on riešil niečo podobné ako ty a neustál to, kašlať ho, príde lepší :)

usb

Mozno bola chyba v tom, ze si sa s nim zacala skoro pusinkovat ako si pisala. Trosku cudne, ze sa s niekym pusinkujes a ani nevies vlastne co k nemu citis.

sewie

zuzka, dakujem velmi pekne. mas uplnu pravdu, ale ako soim uz pisala uz sa to skoncilo-z jeho strany...ani neviem preco, zachoval sa nevyzrelo a proste sa prestal ozyvat...

Zuzka.forum

sewie,
na úvod, 4roky nie je žiaden rozdiel, ako písali mnohí, vyzretosť osoby nezáleží od veku, niekedy tí mladší hravo tromfnú svojou vyzretosťou oveľa starších jedincov,
ja si skôr zoberiem na paškál, že pre teba sú hlavným problémom dve veci:
1. čo si pomyslia druhí
2. či nestratíš zbytočne čas
takže k bodu 1.: je to tvoj život, tvoje rozhodnutie, ak ti aj niekto niečo povie negatívne (napr. niečo o zajacovi), tak len s úsmevom: "mne to nevadí, mám ho rada a klape nám to" a potom nenápadne zmeň tému a zameraj sa na pýtajúceho sa, väčšinou platí, že ľudia kritizujú to čo závidia alebo to s čím majú sami problém, lebo je lepšie rýpať sa v druhých a hľadať chyby inde ako u seba, takže fakt nerieš ak ti on za to stojí, reči sa hovoria a chlieb sa je. :)
k bodu 2.: máš len 28rokov, ale aj keby si mala 38, na túto otázku odpoveď neexistuje, lebo pokiaľ nemáš doma sklenenú guľu, tak nemôžeš vedieť čo ťa v budúcnosti čaká, možno niekto lepší, možno vôbec nikto a možno ti bude s týmto super do konca života, ja stále vravím: "keď nevyskúšam, nezistím", takže to skús a ak to nebude fungovať a budú ti tie poznámky okolia (mimochodom, správne kamarátky a milujúca rodina by ťa mali podporiť a nie naopak) stále vadiť až sa to prenesie do vášho vzťahu v podobe hádok, tak ten sa časom rozpadne aj tak..
je to na tebe, držím palce, žijeme len raz :)

ojka

ja by som na tvojom mieste ten vek neriešila....
je rozdiel:
muž 24 r - správa sa a koná dospelo, zodpovedne, práca a pod...
muž 24 r - nevybúrený pubertiak, atď.
:))
ak ste si obaja sadli, tak vek je v tomto prípade maličkosť...
ja nevidím problém v tom, že by musel byť partner výlučne len starší,... kľudne môže byť i mladší...

soffa

ak ti vyhovuje jeho povaha,jeho spravanie,tak vek absolutne neries.moje 2 kamosky maju "uz" mladsich manzelov a klape im to.jeden je od kamosky o 4 roky mladsi ,druhy az o 8 rokov.vies,niektori muzi su zase na starsie,skusenejsie,rozumovo zrele zeny/.