Mladsi frajer?

Príspevok v téme: Mladsi frajer?
sewie

Zdravim,

tak pridam dalsiu temu ktora predpokladam rozprudi diskusiu a prinesie rozne nazory. Mam 28 a uz hodne dlho som bez dlhsieho vztahu. Proste stale cestujem a nejak som nemala stastie na to stretnut niekoho kto by sa pozdaval atd atd...

Pred nedavnom som stretla chalana-muza, ktory sa mi na prvy pohlad zapacil-padli sme si do oka a boli sme uz na niekolko rande, padli pusy, drzania za ruky a taka ta klasika:P...
je u vsak jedna vec ktora mi nejde vytlct z hlavy- je odo mna o 4 roky mladsi! Mozno to robi zo mna pokrytca lebo ked kamoska mala podobnu dilemu tak som jej povedala aby sa na vsetko vykaslala a riadila sa srdcom , ale ja neviem...nemozem si pomoct..stale mi behaju v hlave veci-co si pomyslia rodiny, co si pomyslia kamosi, nechcem aby mi kecali ze som na zajacov a podobne blbosti...a co ak s nim zahodim rok, dva a potom uz fakt budu vsetci "v mojom veku" zadani a ja utrem hubu...

Mimochodom mne ludia hadaju maximalne tak 23 rokov takze toho ze by niekto na nas na ulici divne cumel, sa fakt nebojim...

Je to fakt taky velky rozdiel, alebo zbytocne vysilujem?
Inak ma pracu-IT(Klasika:D) podla toho co mi opisoval co robi tak hlupy teda urcite nebude:D

Prosim o radu, nazor...je to velky rozdiel, je to divne alebo zbytocne hladam problemy ?

cement

zalezi to od cloveka zeny alebo muza ci mu az tak vekovy rozdiel nerobi problemy. Mna napriklad raz balila jedna kolegyna ktora bola odomna o 9 rokov starsia a pritom mala manzela. Je to len v samom cloveku ako sa na vekovy rozdiel diva. Niekto to vobec neriesi a neriesi ani to co si otom mysli okolie. Ak tam ide len o sexualny naboj a telesnu ale aj psychicku pritazlivost tak vekovy rozdiel nehra ziadnu rolu. Ved napr. v takej amerike co citam v poslednej dobe si to americke 30 rocne ucitelky az prilis casto rozdavaju s mladymi 16 rocnymi studentmi. Takze ako je komu libo ;D

pistek

....4r nie je nic)
Mna teraz bali chalan a to je medzi nami rozdiel 17r?))) a pritom je na svoj vek az privelmi dospely zrely v porovnani s jeho vrstovnikmi...je to taka stara dusa) sesterka ma manzela mladsieho o 7r a su spolu 8r,su stastni spokojni klape im to,maju babo,utesenu rodinku..
Vlastne vzdy som mala mladsich a to vzdy logicky tuzila po starsom partnerovi)

Shayleen

Ahoj sewie každý má nato určite svoj a iný názor. Vieš čo popíšem ti môj status ja mam 34 a on 45.sme už 3 rok spolu si rozumieme a s vekovým rozdielom problém nemáme. 4 r ešte nie je toho veľa rob čo tvoje srdce hovorí nemusíš kvôli tomu mať dilemu. Keď si dobre rozumiete máte spoločné hobby čo Veľa spoločných veci keď viete čo jeden od druhého a naopak chce tak tu nemusíš nič riešiť. . .

Slobodna

Osobne si myslím, že ten, kto nevie čo chce, nie sú muži ale sewie. Dala by som si na to sewie pozor (ak je toto všetko ovšem pravda a nesnažíš sa len mužov nalákať do svojich sietí), pretože takým ženám ako ty sa hovorí - požieračka mužov. Žiaľ chlapi na to zvyknú naletieť a následne plačkať. Ale to ty dobre vieš, však?