Mladsi frajer?

Príspevok v téme: Mladsi frajer?
sewie

Zdravim,

tak pridam dalsiu temu ktora predpokladam rozprudi diskusiu a prinesie rozne nazory. Mam 28 a uz hodne dlho som bez dlhsieho vztahu. Proste stale cestujem a nejak som nemala stastie na to stretnut niekoho kto by sa pozdaval atd atd...

Pred nedavnom som stretla chalana-muza, ktory sa mi na prvy pohlad zapacil-padli sme si do oka a boli sme uz na niekolko rande, padli pusy, drzania za ruky a taka ta klasika:P...
je u vsak jedna vec ktora mi nejde vytlct z hlavy- je odo mna o 4 roky mladsi! Mozno to robi zo mna pokrytca lebo ked kamoska mala podobnu dilemu tak som jej povedala aby sa na vsetko vykaslala a riadila sa srdcom , ale ja neviem...nemozem si pomoct..stale mi behaju v hlave veci-co si pomyslia rodiny, co si pomyslia kamosi, nechcem aby mi kecali ze som na zajacov a podobne blbosti...a co ak s nim zahodim rok, dva a potom uz fakt budu vsetci "v mojom veku" zadani a ja utrem hubu...

Mimochodom mne ludia hadaju maximalne tak 23 rokov takze toho ze by niekto na nas na ulici divne cumel, sa fakt nebojim...

Je to fakt taky velky rozdiel, alebo zbytocne vysilujem?
Inak ma pracu-IT(Klasika:D) podla toho co mi opisoval co robi tak hlupy teda urcite nebude:D

Prosim o radu, nazor...je to velky rozdiel, je to divne alebo zbytocne hladam problemy ?

Slobodna

Tak myslím sewie, že sme dospelí ľudia a môžme si to povedať priamo na rovinu a nie sa tu hrať na nejaké skrývačky.
Určite sa neorientuj podľa veku, vek je len číslo. Môžeš natrafiť na staršieho muža, ktorý nebude vnútorne vyspelý a vyrovnaný a rovnako na mladšieho, z ktorého padneš na kolená.
Vieš ako sa hovorí:
"Keď miluješ (je ti fajn) tak nie je čo riešiť" a skutočne to tak platí.
Ak ti je s ním dobre, máte sa o čom baviť, na čom spolu smiať, rovnaké koníčky, hodnoty (toto je najdôležitejšie), vonia ti :), priťahuje ťa duševne aj fyzicky, tak zabudni na minulosť, strach, predsudky okolia a zbytočné otázky a užívaj si, že ti život dal šancu stretnúť takého muža.

Fleur-de-lis

moja známa sa nakoniec vydala za o 4 roky mladšieho :) Keď sa brali on mal 24 a ona 28. Ale on je veľmi vyspelý a zodpovedný. Už majú detičky a majú krásne manželstvo. Rada si k ním chodím po rady :D
Ona si to najprv nevedela predstaviť. Už boli dlhšie dobrí kamaráti, keď za ňou s tým raz prišiel. Bol to šok pre ňu a dlho zvažovala. Ale myslím, že by ho za svet nevymenila :) A on ju tiež nie :)
Ale to je individuálne, záleží od konkrétnych ľudí, ako vždy.... :)

sewie

Slobodna-diki:D
neboj sa , nerobim to z nudy:D
a tiez som bola vzdy na muzov co boli odo mna starsi takze toto je pre mna veeeeelka zmena.
neboj, nie som nejaka koza co riesi kazdu malickost, ale proste mam pocit ze mam v sebe vnutorny strach co sa tyka vztahov a je mozne ze hned hladam problemy kde nie su-asi to ma cosi spolocne s mojim detstvom kedy otec lubil popijat a bol velmi agresivny...asi to vo mne spravilo nejaky blok a bojim sa chlapov....hmmm

Kazdopadne dik za nazor a za "virtualne zaucho" potrebovala som si uvedomit ze riesim jak mala :)
takze diki moc:)

sewie

Slobodna-diki:D
neboj sa , nerobim to z nudy:D
a tiez som bola vzdy na muzov co boli odo mna starsi takze toto je pre mna veeeeelka zmena.
neboj, nie som nejaka koza co riesi kazdu malickost, ale proste mam pocit ze mam v sebe vnutorny strach co sa tyka vztahov a je mozne ze hned hladam problemy kde nie su-asi to ma cosi spolocne s mojim detstvom kedy otec lubil popijat a bol velmi agresivny...asi to vo mne spravilo nejaky blok a bojim sa chlapov....hmmm

Kazdopadne dik za nazor a za "virtualne zaucho" potrebovala som si uvedomit ze riesim jak mala :)
takze diki moc:)

De

"Pred nedavnom som stretla chalana-muza, ktory sa mi na prvy pohlad zapacil-padli sme si do oka a boli sme uz na niekolko rande, padli pusy, drzania za ruky a taka ta klasika:P..."

Takze ty sa dokazes muchlit s cudzim clovekom ktoreho vlastne vobec po dusevnej stranke nepoznas...

Ak by si mala 15 tak to este pochopim, ale 28 rocny clovek ?

To potom hladas fyzicky vztah a je ti jedno kto je, len aby dobre vyzeral nie ?

Neviem, asi som divny. Ale pokial to nie je vyslovene symbolicke, tak drzat niekoho za ruku je vysledny prejav dusevnej kompatibility - tj pocit ked si niekoho hlbsie oblubis ako cloveka, mas ho v srdci, doverujes mu a je to vzajomne. Pride mi divne a neprirodzene mat fyzickej prejavy k niekomu cudziemu koho ledva poznas, je to take prazdne a nic nehovoriace.

Slobodna

Zbytočne hľadáš problémy a špekuluješ. Už v predchádzajúcej téme si riešila sexuálne návrhy na prvom rande, teraz riešiš 4 ročný!!! vekový rozdiel, čo je podľa mňa totálna banalita. Ja som mala partnerov aj s oveľa vyšším vekovým rozdielom, aj keď určite nie smerom nadol ako ty. Asi preto, lebo som si vždy naivne myslela, že tí starší muži sú galantnejší, skúsenejší, proste lepší.
Ak ti bude s nejakým chlapom proste len tak dobre, tak nemáš čo riešiť. Iba ak by si sa v živote fakt silno nudila a potrebovala na tomto fóre poradiť úplne s každou kravinou.