Uz ma to nebavi

Príspevok v téme: Uz ma to nebavi
Marko89

Citim sa na tomto svete uplne sam mam iba rodicov a surodencov, nemam kamaratov ani kamaratky ani pracu nemam a uz to vsetko na mna dopada. Chcem to zmenit uz dlhe roky skusal som vsetko mozne inzeraty pisal, pokec zial ja uz mam 25rokova je to tazke fakt neviem kde sa mam zoznamit najst si kamaratov kamaratky ist s niekym von na pivko a tak pokecat, neviem asi nemam stastie na ludi skusal som si najst aj tu niekoho nikto sa nenasiel. Neviem kam mam ist kazdy si mysli ze som introvert ale mne samota vadi a bojujem s nou je mi smutno ja chcem zit normalne a uzivat si :( proste ani ked si najdem pracu tak tam zase len chlapsky kolektiv beznadejnych alkoholikov starich ktory maju vsetko za sebou. V praci ziadne zeny nepracuju sa citim byt odsudeny na samotu nestastny som s toho neviem kde si mam niekoho najst chodim vonku lebo doma to nemozem vydrzat tak sa idem aspon prejst po sidlisku ale je mi smutno s nikym sa nerozpravam lebo nemam s kym byvam v Presove a to mesto to sidlisko nenavidim nikoho tu nepoznam vlastne nemam s kym ist von poznam par kolegov s byvalej prace omnoho starsi maju ine problemi jak ja a rodina moja, inak nikto nic a tuzim si najst dievca s okolia s Presova ale fakt neviem ako a kde, samota ma zoziera, mozno si poviete ze sa tu lutujem ale musim aspon tu niekomu zdoverit nech to nedusim v sebe niekto si tym uz presiel a poradil by mi neviem, nemam ani poriadne peniaze zijem zo socialky velmi rad by som pracoval zial nemam kde vsade kde pridem ma nevezmu aj ked splnam vsetky predpoklady proste to vidim tak ze ked tam nemam znamosti tak ma nevezmu je to o nicom takto a najradsej by som siel odtial do Rakuska keby som mal s kym aby som si konecne zarobil.

Dominka

ale ked si nevies najst priatelov tu, myslis ze si ich najdes inde..chyba nie je v husliach (meste) ale v huslistovi..
ako to, ze 25ročny nemas pracu??
drzim ti palce, nesil tuto situaciu aj ked si nestastny, proste chop sa svojich moznosti a zmen čo môzes k lepsiemu

Agnes989

Skus to zahranicie, vsak odist mozes aj sam, nemusis ist s niekym. Ja som tiez isla skoro vzdy sama. V zahranici sa uz s niekym zoznamis, aj so slovakmi

Miriaaaam445

Chod do zahranicia.. ja by som velmi chcela ist odtial prec do zahranicia ale su veci ktore zatial nepustia.. a tiez som z PO a ked ti mam pravdu povedat tiez to tu neznasam :) neznasam tu zit.. jedine co sa mi tu paci je to, ze tu mam par priatelov s ktorymi raz za cas zajdem von.. ale inac by som na tvojom mieste odisla stadial.. vidis ake to tu je :) nemas tu buducnost.. vela ludi tu nema buducnost.. vsetko je zo zaciatku tazke ale mozno by ti bolo v inej krajine lepsie.