Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

Jojka49

On vravi že koli tomu ma tam nevezme lebo sa boji aby som tam nerobila vojnu alebo žeby som sa s niekym nehadala že čo bolo pred rokom a pol.A pritom ta co ma s nou podviedol nebola odtialto ale 300 km od nasho mesta,tak nechapem aky ma s tym problem,Je pravda že som nadavala na vsetky jeho kolegyne ale bolo to spojene s tou situaciou v akej som bola,A po ddalsie že m,a tam nevezme že nikoho nevola s partnermi,Ja si už vazne myslim že som hlupa huss

salalalalala

to on je idiot, nie ty. Naco si s takym chlapom? Ste spolu rok a pol tak je snad samozrejmost, ze ides na jeho oslavu narodenin, nie este sa mu prosit aby si mohla ist.