Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

trumpak

Jojkus , sorry, ale podla mna s nim stracas cas. Chlap , ktory by ta lubil, by sa spraval uplne inak. Podla mna ta ma len ako "istotu" doma a on si uziva kade tade. Je to debil, bez ktoreho ti bude urcite lepsie. To je moj nazor

jojkus49

Ja som len chcela vediet alo bude reagovat a on samozrejme si to pozistoval zavolal mojej mame ci som vazne bola na chate. Takze uz vie ze som si to vymyslela .ale aspon viem ze mu to vadi lebo keby mu to nevadilo tak by to mal tak tazko na salame .... srsali z neho nervy ze on nemoze a ja som sla.

DontWorry

IT sektor a tolko zien? Tolko oslav, party a pod.? Fuha zaujimave. Moj tiez je z tejto brandze a ak dojdem do prace za nim a rozhliadnem sa po kancli tak vsade samy chlapi...teambuildingy maju raz-dva krat za rok a potom uz len posedenie pri pive ktore si sami zorganizuju...takze ma to celkom prekvapuje, ze oni maju cas na tolko vyjazdov a chlastaciek :)

Maoam

Jojka, to co robis teraz, je akurat tak nieco na sposob trucu a pomsty.
Ako ty mne - tak ja tebe.

V podstate oneskoreny pokus byt v jeho ociach 'nezavislou a vzacnou', ale dopadne to tak,ze ak pride rozchod z jeho strany, bude to z jeho strany kvoli tomuto - a ty sa potom budes citit zle, pretoze si v reali nikde nebola a tvoje niveau to nikdy nebolo, to, co stvara on.

Lepsie by bolo byvalo zachovat si svoju tvar aj nadalej, bud sa neozyvat vobec, ked nevies co mas napisat a ked opadnu emocie a hlavne hnev, jednoducho mu oznamit rozchod - tym by nemal ziadny dovod robit z teba babu, ktora sa bohvie kde s kym zabavala a bohvie co stvarala, ale bola by si mala nad tym kontrolu.

Co uz. Nechala si sa stiahnut do blbych reakcii, to je skoda.

jojkus49

No ja vypoved nedam nemam dovod a ja so svojou skolou nic ine robit nemozem len to co robim.a najlepsie na tom je ze sa ma pytalnze co ja som robila vcera vecer som mu povedala ze som bola na chate s medikmi a kolegami.boze normalne mi zlozil a toto budem robit aj napriek tomu ze som sedela doma lebo som sla do prace rano.toto bude moja taktika.doteraz si bol isty ze nikam nechodim lebo asi nemam kam.ale ja príležitosti mam a kopec len odmietam lebo ma tam netreba bez neho lebo viem co sa na takych akciách robi.a pytal sa ma co budem robit dnes vecer ci sa stretneme ja ze nie ze mam svoj program tak zacal vyzvedat ze kam idem ja ze na byt .co ak vazne idem.tak a kto tam bude ci tam budu chlapi abja ze ano.a som sa ho opytala ci ma nejaky problem s tym ze on si tiez chodi a ja som to musela znasat tak nechapem...