Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

5.5 elsa

nie si vôbec sviňa každému sa všetko vráti a dostane čo si zaslúži ty si pre neho trpela teraz bude on bez práce bez priateľky spadne ako hovorím pád s takej výšky bude veľmi tvrdý :D :D dostane čo si zaslúži dolieta v oblakoch teraz sa k nemu budú správať ako k hov.u presne ako to robil on doteraz pán dôležitý že no spoločnosť už nebude na tej úrovni akej je zvyknutý aj padák by si mal zobrať :D :D :D

jojkus49

Som asi svina ale toto chcem aby spadol na hubu a zistil o com je zivot ;) a snad sa ho nauci aj i zit a potom sa moxno nieco zmeni

5.5 elsa

tak to je potom výhovorka pre teba:) povinné kde sme v škole povinné pokiaľ by sa jednalo o pracovné rokovania ale toto no to zrejme firma prepláca ako služobné cesty tak sa idú kompletne pobaviť každý s každým :D ťažko s takým človekom on si takýto život vybral a až ho mieni zmeniť potom v druhej práci by robil to isté zasa neverím žeby sa zmenil a vidíš ty s ním riešiš rozchod a on ti navrhuje aby ste dali spoločne výpoveď stráca prácu chcú ho vyhodiť tak nechce stratiť aj teba kopanec s každej strany no aj to sa mu môže stať väčšinou týmto dôležitým ľudom sa to stane a potom spadnú na zadok s tej výšky do tvrdej reality a pád je veľmi ťažký pre týchto dôležitých ľudí :D :D :D zrazu nebude mať nič ani prácu a ni vzťah nech si zoberie aj padák bude ten pád veľmi tvrdý :D

jojkus49

Dovolenka tipu.cez den volny program.kupanie vecer party chlast kto je slaboch ako ten moj v zaciatkoch tak aj kurv...tak prebieha dovolenka.ziadne rokovania firemne nic proste oddych.a vrajze je to povinne.viem o jednom jeho kolegovi co zema mu zakazala a nikto to neriesi.a je veducim aj nsfalej.nieje o povinne vobec.neviem preco prenho to ma byt povinne ked ta ista firma ta ista pozicia a on musi a tamten nie

5.5 elsa

jojkus to je totálna blbosť kvôli dovolenke niekoho vyhadzovať s práce alebo mu zobrať pozíciu a dať na nižšiu jednalo sa snáď o nejakú dovolenku pracovné jednanie?obchodné rokovanie?kde musia byť všetci no nie tomu dosť dobre nechápem vedie v práci obchodné rokovania ide tam pracovne nie to je nejaká ich dovolenka na ktorej sa zabávajú nič iné všetko má svoje hranice by som povedala .....

jojkus49

Vies preco? Lebo so sefkou je pohadany koli tomu ze nesiel na dovolenku a ze on musi ist zamestnancom prikladom a musi tam ist.tak nešiel. Po dovolenke mu povedala ze tak ho stajne z funkcie a ze mu a vediet kedy ale ze ho nevyhodi len ho presunie na ine a nizsie miesto.cize aj menej platene.ale je tomubuz 2 mesiace a nic sa nedeje.mne povedal ze aj tak tam to iz je o nicom lebo je tam medI nimi napata situacia a nezucastnuje sa akcii na ktorych je ona, lebo nemoze prehltnut to ze ju nepocuvol

5.5 elsa

aj keby s tej práce odišiel v druhej bude robiť to isté a hlavne asi ho chcú prepustiť keď to sám navrhuje prečo by mal odísť s celkom dobre platenej práce :) no

5.5 elsa

jojkus 49 prečo ty by si mala odchádzať ty sa predsa sa správaš normálne nechodíš tam za kolegami sú to len kolegovia na rozdiel od neho kolegyne sú aj na niečo iné že jasné a medzitým čakaním bude robiť čo :D

jojkus49

No dievcata.dnes sa rozpisal tak ako som predpokladala.napisal mi ako prebiehala party včera s kym sedel co a kolko vypil a o kolkej isiel spat vsetko sam od seba a nakoniec dodal ze bude za mnou cakat pokym zmenim rozhodnutie naspat.tak som mu odpisala ze uz viac nebudem trpiet jeho ponocovania a pod.viete co mi nato povedal? Ze ked on ma odist zo svojej prace tak aj ja mam zo svojej.chapete? Jasom mu nato odpisala ze ja nemam dovod odchadzat ze okrem toho ze cely polrok v mojej praci riesim jeho a nase problemy a nedokazem sa sustredit na svoju pracu tak inac mu moja praca nneublizila.co vy nato?

5.5 elsa

vidím že ešte niekto ti tu písal v úplne rovnakej situácii dokonca a vidíš tiež to neoľutoval ono človek vie prečo to robí a na také slzičky nereaguj nech sa vyreve ....