Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

5.5 elsa

jojka :D no daj vedieť potom tiež som mala v minulosti podobné individum,ale nie až také,tak po 1,5roku sa mi podarilo s ním rozísť :D :D tak zasa až by si to mala ľutovať už ty sa musíš rozhodnúť........

5.5 elsa

to až ti napíše nie je o čom potom už si mu to len uľahčila tak vidíš on to zrejme už dávno plánoval ak ti také niečo napíše aspoň budeš vedieť ....

Jojka49

No tak zajtra mam vecer volno tak urcite niekam vypadnem ale jeho prejde to pisanie ,už len cakam poslednu sms od neho že OK TAK SI SA ROZHODLA TY a viac sa neozve

5.5 elsa

o to ide aby on si nemyslel že ťa má pod kontrolou chápeš keď vie že máš byť doma tak mu neotváraj aby videl zmenu .....

Jojka49

ELSA
no ja mu nemam problem povedat kam idem ked je vsetko ok,ked viem a sme dohodnuti že ma prist tak som doma.A napr.zajtra robim a vie o tom tak vie na 100 percent že som doma lebo skoro vstavam takže je si isty co robim a vie kde som

5.5 elsa

vždy si doma keď príde za tebou nechodíš vôbec nikam? ak áno tak mu neotvor nech ťa niekto zatají aby si nemyslel že on ťa má pod kontrolou

Jojka49

ELSA
On s tym pocita že zajtra bude vsetko ok tak ako stale,trocha pohucim potrucujem a si mysli že bude zasa opk do dalsej akcie.pise akoby sa nic nedialo ,absolutne nic!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.